Tabivere ja Step Up Team

VI-IX klasside vanuserühmas võistlev Tabivere Gümnaasiumi esindus jäljendab Soome ansamblit Lordi ning esitab nende Eurovisooni võiduloo ?Hard rock halleluujah?. Gümnaasiumiastmes võistlev Step Up Team esitab pala ?Bout It? filmist ?Step Up?, mida originaalis esitab 3lw&Young Joc. Noorima vanuserühma (kuni V klassini) esindajaid Jõgevamaa festivalil paraku ei osalenud.

PlayBack Festi finaalkontsert toimub 19. mail Tartus Vanemuise kontserdimajas. Pääsmed sellele üritusele on Piletimaailma ja Piletilevi süsteemis juba müügil.

Tegelikult on finaalipääsemise võimalus säilinud siiski veel kõigil vanima vanuserühma staarijäljendajatel. Kuna kahes maakonnavoorus oli gümnaasiumiaste esindamata, otsustasid PlayBack Festi korraldajad, et senini veel pidamata Läänemaa maakonnavooru (selle toimumine oli esialgu tõsise kahtluse all) võivad tulla ka teiste maakondade gümnaasiumiastme grupid, kes finaalist välja jäid, ning et lisaks Läänemaa parematele valitakse seal välja veel kaks gruppi tühjaks jäänud finaalikohtade täitmiseks. Kes Läänemaa finaalis osaleda tahab ja selleks ka võimaluse leiab, registreerigu oma grupp kodulehel www.meelelahutusklubi.ee.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus