Taas Maarja- Magdaleenas

Jõgevamaa kergejõustiku- ja petankiveteranid said jälle kokku Maarja põhikooli staadionil, seda juba 13. korda. Selgitati tublimad mõlemal spordialal. Naistest olid täpsemad petankistid Maire Lepp Põltsamaalt, Riina Laumets Puurmanist ja Rutt Taniloo Maarjast, meestest aga Vladimir Valejev ja Jüri Pärna Põltsamaalt ning külalisvõistleja Kaarel Tigane Otepäält. Neljanda kohaga pidi leppima selle aasta maakonna meister Andi Einaste.

Kergejõustikus võisteldi kolme- (kuul, ketas, oda) ja viievõistluses (lisaks kolmevõistluse aladele 100 m jooks ja kaugushüpe).

Naiste kolmevõistluses kogus Maret Piirak võitjana 1835, Maire Lepp 1830 ja Urve Rillo Palamuselt kolmandana 1752 punkti. Viievõistluses sai Hille Kirpu Jõgevalt 2514 ning Killu Vunk Palalt 2407 punkti.

Meeste kolmevõistluses sai Uno Valdmets 2147, August Koni Kaareperest 2038 ja Kaarel Tigane 2024 punkti. Viievõistluses sai Villu Ojassalu 3989, Andi Einaste 3455 ja Ivar Karina Tabiverest 3168 punkti.

Peeti ka võrkpallilahing, millele panid õla alla Eesti Kultuurkapitali Jõgevamaa Ekspertgrupp, Tabivere vallavalitsus, Jõgeva Maakonna Spordiveteranide Klubi ja Vello Soomets.

Kohtunikutööd tegid kiiduväärselt Rutt Taniloo, Rein Jõeveer, Vaige Ant ja Arvo Orgussaar. Suure panuse võistluste õnnestumisse andsid ka Tabivere valla spordijuht Toomas Rosenberg ja Enn Pärtelpoeg.

VILLU OJASSALU

blog comments powered by Disqus