Sylvester jätkab võrkpallielu edendamist

Lepingule kirjutasid alla Sylvesteri peatreener Laimonds Raudsepp, Jõgeva linnapea Heldur Lääne, Jõgeva linnavolikogu esimees Ants Paju ja toetajafirma osaühingu Kurista Saeveski juhatuse liige Enn Kangur.

Peatreener Laimonds Raudsepa sõnul hakkavad Sylvesteri võrkpallurid andma ka edaspidi nii teoreetilisi kui ka praktilisi nõuandeid noorte võrkpallurite koolitamisel. ?Korraldame treeninglaagreid ja aitame kaasa, et Jõgeval oleks võimalik nautida tipptasemel võrkpallivõistlusi,? rääkis Raudsepp.

?Pean väga oluliseks, et tipptasemel võrkpall Jõgevale jõuab ja noortel tekib huvi selle võrratu spordimängu vastu,? ütles linnapea Heldur Lääne.

Võrkpallilepingu allkirjastamise päeval viibisid Jõgeval ka Sylvesteri meeskonna liikmed, kes demonstreerisid siinsetele võrkpalli mängivatele tüdrukutele-poistele oma kõrgetasemelist mänguoskust.

?Jõgeval on palju võrkpallihuvilisi tüdrukuid. Sylvesteri võrkpallurite esinemine avaldas neile igati muljet, nad nägid, kuhu on võimalik võrkpallis välja jõuda,? ütlesid võrkpallitreenerid Tiiu Õunap ja Marju Ly Kaarjärv.

Võrkpalliüritusel osalesid ka Jõgevahe Pere naisrühma liikmed eesotsas kunstilise juhi Airi Rütteriga. Nad kinkisid Sylvesteri võrkpalluritele küünlad ja korraldasid loitsu, mis peaks andma võrkpalluritele jõudu järgmisteks võistlusteks ja samas õpetama rõõmu tundma ka kaotusest.

?Jõgeva linn saab anda Sylvesteri võrkpalluritele tänuks vaimse valmiduse toetada neid kõikides mängudes ja tagada, et kõik pingid on hõivatud, kui Suur Võrkpall Virtusse jõuab. Kõike seda silmas pidades kutsusimegi kaunid naised võrkpalluritele loitsima,? ütles Jõgeva linnavolikogu esimees Ants Paju.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus