Suve lõpus tuleb Põltsamaal kohvikutepäev

Tänavune Põltsamaa valla kohvikutepäev toimub laupäeval, 14. augustil.
Üheksandat korda toimuvat kohvikutepäeva vankrit on sellest aastast asunud koostöös vallaga vedama kaks Põltsamaa juurtega noort – Laura Oro ja Eva Nõmme. Korraldajad loodavad, et huvi kodukohvikute pidamise vastu on suur.
„Kutsume nii kogenud kui ka uusi kohvikupidajaid sellel aastal endast märku andma. Mõnusad aiakohvikud, treilerisse ehitatud müügiputkad, kontserdi või muu kultuuritegevusega sisustatud algatused – kõigi jaoks on ruumi,“ rääkis Eva Nõmme.
Augusti keskpaigani on veel aega ja nii loodavad korraldajad, et viirus kohvikutepäeva ei sega.
„Soovitame huvilistel kohvik esimesel võimalusel registreerida, et saaksime juba enne suve ülevaate. See jätab parasjagu aega, et üheskoos kohviku pidamisega seonduv üle vaadata ja vajadusel abikäsi ulatada,“ täpsustas Nõmme.
Kodukohvikuid saab registreerida kuni 21. maini täites veebis ankeedi.
Põltsamaa kohvikutepäev on uute korraldajate sõnul külastajatele jätnud alati südamesse sooja tunde, sest päev liidab kogukonna üheks.
„Soovime kohvikutepäevaga tähelepanu pöörata inimestele, kes teevad meie armsast kodulinnast paiga, kus kõigil on hea olla.
Tehke juba kalendrisse linnuke ka need, kes igapäevaselt teistesse linnadesse siirdunud, sest kohvikutepäev on suurepärane aeg Põltsamaale tulemiseks,“ sõnas Nõmme.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus