Suur võit kodujääl

Eestimaa talimängude kavas oleval jäähokiturniiril osaleb 11 maakonda. Praegu toimuvad valikmängud, millega selgitatakse välja need neli meeskonda, kes saavad õiguse osaleda 2.-4. märtsini Võrus toimuvatel finaalvõistlustel.

Möödunud pühapäeval pidas oma esimese valikmängu ka Jõgevamaa meeskond, kes sai koduväljakul suureskoorilise 17:1 võidu Valgamaa esinduse üle.

Jõgeva hokimehed, kes olid kohtumises ka favoriidiks, avasid Hannes Pagi viskest skoori juba 15. sekundil. Edasi kasvas meie meeskonna punktide arv astronoomilise kiirusega. Alles seisul 7:0 õnnestus külalistel Jõgeva kaitsjate jämeda eksimuse tõttu auvärav visata.

Jõgeva meeskond võitis esimese 20-minutilise mänguaja koguni 12:1. Mängu teisel poolel võeti asja rahulikumalt, kuid siiski saavutati veel viis vastuseta väravat ja seega tuli suur 17:1 võit. Mänguaega said kõik mängijad. Ka noored, kes esmakordselt nii olulises mängus väljakul olid.

Põhitöö tegi võidumängus esimene viisik. Raul Kivi arvele kanti 7 väravat ja 5 resultatiivset söötu. Jüri Narits tegi skoori 4 + 2 ja Hannes Pagi 3 + 5. Ühe värava viskasid Janno Pärn, Toomas Peterson ja Ain Kastan.

Eeloleval laupäeval kohtub Jõgevamaa meeskond Tallinnas Jeti jäähallis Raplamaa koondisega. Võidu korral on pääs finaalturniirile kindlustatud.

i

IMRE ERIMAA

blog comments powered by Disqus