Superstaariotsing Jõgeva Ühisgümnaasiumis

Televiisoris on juba mitu aastat järjest otsitud Eesti superstaari. Sellest sai inspiratsiooni Jõgeva Ühisgümnaasiumi näitering. Nende otsing oli telesaatega mõneti sarnane, kuid siiski ka erinev.

29. aprilli õhtul kogunes grupp noori Jõgeva Ühisgümnaasiumi aulasse. Osa neist selleks, et oma lauluoskusega hiilata, teised tulid aga sõbrale või sõbrannale kaasa elama. Õhtujuhtideks sellel seltskonnaõhtul olid Eisi Kõiv ja Kaili Olgo, žüriisse kuulusid Mariann Kippar, Priit Sisask ja Kaisa Ets. Abiks olid veel Katrin Kleemann, Mari Teder, Merelle Sein, Raido Sarapuu, Rait Metsaste ning loomulikult meie juhendaja Maris Paas ja huvialajuht Gaja Mäesepp.

Kaheksal osalejal tuli staariks saamiseks laulda karaoket. Enne eelvooru soojendas publiku ja osalejad üles Karl Manfred Parts Järva-Jaanist, kes suhtles publikuga vahetult ning tema lood olid mõtlemapanevad ja sügava sisuga.

Esimeses voorus sai karaokelaulja  laulude nimekirja, kust tuli lavale astumiseks meelislugu valida. Julged esinejad olid Tuuli Jõepera, Silja & tantsupoisid, Ivor, Maarja Tiits, Motomees Kalmer, Anne-Mai, Kukk – Murumuna ja Karoliine. Nende seast valis publik oma lemmiku, kellest finaali pääsesid järgmised nominendid: Kukk, Silja, Karoliine ja Anne-Mai.

Finaalis tuli valida uus laul. Nüüd pidid osalejad tegema targa otsuse, et kohtunikele meeldida. Žürii valis välja võitja, kes aga kohe ei selgunudki, sest Silja ja Karoliine said ühepalju punkte. Elus pole aga midagi kerget, seetõttu pidi žürii lõppotsuse langetama: esimese koha võitis Karoliine Rajasoo. Auhinnaks saab ta võimaluse astuda meie ette Jõgeva linnapäevadel bändiga “Kollane”.

EISI KÕIV

KAILI OLGO

blog comments powered by Disqus