Superstaari hakkavad otsima Purga, Rannap ja Raud

Kolmeliikmeline ?ürii astus esmakordselt avalikkuse ette täna hommikul Radisson SAS hotelli baaris Lounge 24.

            “Olen ?ürii koosseisuga väga rahul, sest tegemist on eriilmeliste ning samas üksteist tasakaalustavate inimestega ? nii isikuomaduste kui ka muusikalise ja muusikaäri alase kogemuse poolest,” ütles saate produtsent Kaupo Karelson.
            Heidy Purga (1975) on Eesti Raadio saatejuht, Raadio 2 direktor ja Eesti Päevalehe plaadiarvustaja. Lisaks juhib ta muusikateemalist autorisaadet “Must Mesi” ning veab saadet “Pleier”. Purgal on märkimisväärne kogemus ka televisiooni alal: ta on olnud mitmete noortesaadete nagu 4FM, Filter, ZTV, Mill, Hype ja Club TV toimetaja ja saatejuht.
            Rein Rannap (1953) on nii Eestis kui ka mujal maailmas laialdaselt tunnustatud pianist, helilooja ja eri ?anrides improviseerija. Ta on juhtinud legendaarset rokkansamblit Ruja. Rannapi sulest on ilmunud mitmeid populaarseid levilaule ning hulgaliselt klaveri- ja orkestriteoseid. Tema kontserttuuridest on osutunud menukaimaks “Klaver tuleb külla”.
            Mihkel Raud (1969) on nii kitarristi, laulja, lugude autori kui ka produtsendina olnud seotud selliste muusikakollektiividega nagu Golem, Metallist, Singer Vinger, Mr Lawrence jt. Lisaks on Raud olnud omaaegse TV1 muusikaprodutsent ning juhtinud ETV menukat muusikaedetabeli saadet “Seitse vaprat”. Ta on olnud mitme ajalehe nagu Postimees, Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht jt muusikaarvustaja ja kolumnist. Eesti Päevalehes töötab ta muusikaarvustajana tänini.
            “Eesti otsib superstaari” ?ürii alustab oma tööd juba sel nädalavahetusel, mil Tallinnas Viru keskuse neljandal korrusel toimub teleshow esimene eelvoor.
            Formaat “Pop Idol”, mille järgi saatesari valmib, seadis ?ürii liikmeks saamisele kaks eeldust: ?ürii liige peab olema vähemalt 30 aastat vana ning omama Eestis märkimisväärset kogemust muusikuna või muusikaäris.

ANNELY ADERMANN,
TV3 avalike suhete juht

blog comments powered by Disqus