Superstaari eelvoorude täpsed ajad ja kohad on selgunud

3. ja 4. veebruaril on eelvoor Tallinnas Viru keskuses (Viru väljak 4/6), 10. veebruaril Pärnu Kontserdimajas (Aida 4), 11. veebruaril Jõhvi Kontserdimajas (Pargi 40) ning 17. ja 18. veebruaril Tartus Atlantise Konverentsikeskuses (Narva mnt 2). Kõik eelvoorud algavad kell 10 hommikul.
Eelvoorudes esitavad kõik staariks pürgijad ühe a capella laulu. Selle põhjal otsustatakse, kes pääseb edasi saate ?ürii ette. Kahepäevastes eelvoorudes, st Tallinna ja Tartu eelvoorus peavad osalejad end kohapeal kindlasti registreerima juba esimese päeva hommikul.
Eelvoorudesse pääsemiseks tuleb lauljail eelnevalt täita TV3 kodulehel www.tv3.ee/superstaar. asuv ankeet.
“Eesti otsib superstaari” on maailmakuulsa formaadi “Pop Idol” järgi valmiv teleshow, kus sadade kandidaatide karmis konkurentsis valitakse välja staar, kes saab võimaluse alustada oma tähelendu Universal Music Group’i Eesti esindaja, MT Holdinguga sõlmitava poole miljoni kroonise plaadilepingu toel. Plaadilepingu summast makstakse 100 000 krooni võitjale kohe kätte. Lisaks jätab Universal Music Group endale õiguse võitjaga poole aasta jooksul pärast saatesarja lõppu sõlmida lisaks ka rahvusvaheline plaadileping.
Eesti on 36. riik maailmas, kus alustatakse oma superstaari otsinguid. Saatesari on osutunud ülimenukaks USAs, Inglismaal, Kanadas, Austraalis, Norras, Saksamaal jm. Tegemist on võimsaima projektiga, mis Eesti telemaastikul eales tehtud. Peatselt selguvad ka sarja “Eesti otsib superstaari” saatejuhid.

ANNELY ADERMANN,
TV3 avalike suhete juht

blog comments powered by Disqus