Sünnipäevalapsed sisustasid mõnusa puhkeõhtu

Rühm on nende aastate jooksul jõudnud mitu korda peaaegu laiali minna, aeg-ajalt on õnnestunud aga vahelduva eduga oma ridu taas täiendada. Naised ise nimetavad seda protsessi vangerdamiseks. Sünnipäevapeoks jõuti niikaugele, et aktiivseid trenniskäijaid on taas kuus ? sama arv, millega viis aastat tagasi alustati. Ja et üks uus tantsija on alles koolilaps, sai Teisest Noorusest, mis teatud küpsusele viitab, üleöö Kokteil.

Viie tegutsemisaasta jooksul on üsna palju ka mujal esinemas käidud, nii oma maakonnas kui kaugemalgi. Tantsitud on Võnnus, Mustlas, Tartus Ingeri Majas ja veel mitmel pool mujal.

Sünnipäevalapsi tuli õnnitlema vallavanem Aare Aunap ja loomulikult kõik oma valla taidlusringid. Kui enamik külalisi andis seekord oma lilled-kingid-õnnesoovid üle ise esinemata, siis Kokteili pealiku Liia teised käealused ? segakoor ja naisansambel ? andsid tõeliselt nauditava kontserdi. Väsimatud olid ka peo perenaised ise. Nad olid kärmed taas ja taas tualette vahetama, et üha vaimukamate tantsunumbritega hiilata.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus