Suitsuprii ettevõtte konkursi parimaks tunnistati Tööturuameti Jõgevamaa osakond

Maavanem Aivar Kokk  premeeris konkursi “Suitsuprii ettevõte 2008” parimaks osalejaks  tunnistatud Tööturuameti Jõgevamaa osakonda tänukirja ja 4000 krooniga, mis on mõeldud töötajate tervislikuks ajaveetmiseks Kuremaa ujulas.

Jõgeva maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Aime Meltsase sõnul oli  konkursil “Suitsuprii ettevõte 2008“ seitse osalejat, kellest edukaimaks tunnistati  Tööturuameti Jõgevamaa osakond.

“Konkursi tingimuste põhjal pidid suitsetavad töötajad loobuma sellest pahest perioodil augustist detsembrini. Meie asutuses oli üks suitsetaja, kes ettenähtud perioodiks selle maha jättis ja saab suitsuta läbi praegugi. Nii pälvisimegi tunnustuse, mis tuli meile meeldiva üllatusena,” ütles Tööturuameti Jõgevamaa osakonna juhataja Liina Võsaste.

“Selleks, et inimesed tervemad ja rõõmsamad oleksid, korraldame ka mitmesuguseid teisi ettevõtmisi,” kinnitas ta.

“Tervis on suuresti meie endi kätes ja selle  hoidmiseks saavad paljugi ära teha töökollektiivid. Lugupidava suhtumisega  tervislike eluviiside vastu  on teistele eeskujuks ka Tööturuameti Jõgevamaa osakond, mis igas mõttes tubli riigiasutusena silma paistab,” tõdes maavanem Aivar Kokk.

 Maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Aime Meltsase sõnul on plaanis korraldada ka konkurss “Suitsuprii ettevõte 2009”.   

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus