Sügiste taas parim

Lisaks kõrgeimale müügiaktiivsuse reitingule osutus Ellar Sügiste ka konkurentsitult parimaks teise pensionisamba müüjaks ning saavutas teise koha kahjukindlustuse müümise alal. Heade töötulemuste eest teenitud autasud ja meened sai tubli kindlustaja koos teiste ERGO süsteemi parematega kätte vabariigi aastapäeva eel Maardu mõisas toimunud tunnustusüritusel.

Parima müügiaktiivsuse reitingu ja teise pensionisamba müügitulemuste eest sai Ellar enda valdusse kaks Victorit ehk vihmavarju kandvat lõbusat mehikest kujutavat pronkstaiest. Ühe samasuguse sai ta ka möödunud aastal.

?Möödunud aastal sel kujul veel nime polnud, nüüd aga otsustati ta Victoriks ristida: see nimi tähendab ju ladina keeles võitjat,? ütles Ellar Sügiste. ?Kuju autori nime ma ei tea, aga rahvuselt on ta leedulane. Samasuguseid kujusid jagatakse parematele ERGO kindlustajatele ka Lätis ja Leedus.?

Lisaks Victoritele teenis Ellar välja ka kaks suurt ja ühe väiksema reisikohvri ning nimelised kontoritarbed: märkmepaberid, poliisikaaned ja visiitkaardid, millel ära toodud ka kolme aasta jooksul võidetud tiitlid. Mis teise pensionisamba müümisse puutub, siis see töö tõi Ellarile ka 15 000 krooni suuruse reisivaut?eri. Reisisihtkoha võib ta ise valida.

Reisivaut?er loositi välja juba möödunud aasta novembri lõpus sealsamas Maardu mõisas korraldatud üritusel, mis kandis nime ?Pensioni reisiklubi? ning kuhu kutsuti ERGO paremad pensionisamba müüjad. Kuna loosimisreeglid nägid ette, et igal pensionisamba müüjal oli hääli vastavalt müügitulemustele, siis olid Ellari kui edukaima müüja ?ansid reisi võita suurimad. Ja talle loosiõnn tõepoolest ka naeratas.

?Ellar Sügiste edu üks võtmeid on kindlasti tema rikkalik töökogemus,? ütles ERGO kindlustuse Tartumaa osakonna müügijuht Anneli Luht. ?Ta on kindlustuses vastu pidanud juba kümme aastat ja võib nüüd selle töö vilju maitsma hakata.?

Veel kiitis Anneli Luht Ellar Sügiste süsteemset tööd, lahtist pead, kohusetundlikkust ja positiivset ellusuhtumist.

?Ta on korrektne ja alati naeratav,? ütles Anneli Luht. ?Ja ta pakub kliendile kõiki kindlustustooteid, nii et klient saab kõik kätte ühest kohast ega pea mõnd probleemi teise kindlustaja juurde lahendama minema.?

Eriti kiiduväärsed on Ellar Sügiste töötulemused, kui arvestada seda, missugustes tingimustes need saavutada tuli. ERGO Kindlustuse Põltsamaa kontoril tuli nimelt tänavu Maxima-X kaubanduskeskuse ehituse tõttu päris pikalt ?maapaos? olla. Jalgrattapoe kõrval asuv ruum, kus detsembrini ?pesitseti?, oli kitsas, umbne, akendeta ja kütteta. Uued ruumid on samas majas, kus varemgi, ainult et teisel korrusel ja teises tiivas.

?Siin on ruumi lahedasti ning klientidel meeldiv tulla ja turvaline olla,? kinnitas Ellar Sügiste.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus