Südamenädalal olid Rohutirtsus jalgrattapäev ja pallipäev

Südamenädalal 14.-18. aprillini toimus huvitavaid üritusi Jõgeva lasteaias Rohutirts, millest võtsid osa kõik rühmad. Huvitavateks kujunesid temaatilised päevad – jalgrattapäev ja pallipäev.

Teisipäeva õhtupoolikuks olid kõik lapsevanemad palutud oma lastega lasteaia õuealale mängima. Lastevanematele jagati voldikud “Ole aktiivne koos lapsega”, kus kirjas praktilised näpunäited aktiivseks tegevuseks eelkooliealiste lastega. Seejärel liiguti  rühmade kaupa oma rühma “mängupesasse”. Õuealal oli üheksa “mängupesa”.

Liikumisõpetaja Tiia märguandel liiguti järgmisse “pessa”. Pesades sai tantsida limbot, mängida korvpalli, visata rõngastega täpsust, mängida liikumis- ja tähelepanumänge.

Kõik lõid aktiivselt kaasa ja kõigil oli lõbus. Õu oli täis naeru, kilkeid ning ringi sibavaid suuri ja väikesi “rohutirtse”. Kui kõik “pesad” olid läbitud, koguneti lõkkeplatsile. Süüdati lõke, mis tekitas lastes palju elevust.

Südamenädala lõpetas iga rühm matkaga loodusse.

Tänan kõigi lastevanemate nimel liikumisõpetajat Tiia Veskit ja kogu lasteaiaperet toreda  mänguõhtupooliku ja tervisenädala korraldamise eest meile ja meie lastele.

HELI TORM, VI rühma lapsevanem

blog comments powered by Disqus