Sporti lühiread

?Dessant? Saaremaale

Põltsamaa piirkonna brid?i- ja saskuhuvilised, keda toetasid Jõgeva valla talunikud Jaak Sibul ja Ain Maantee, olid Sandla kultuurimajas külas sealsetel mänguhuvilistel. Kokku istus mängulaudade taga viis tosinat võistlejat. Saskus said mandrimehed pähe, sest mängureeglid olid võõrad, brid?is võeti aga revan?. Sibul-Maantee olid 88 punktiga esimesed, Sutt- V.Ojassalu 84 punktiga teised. Saaremaa parima paarina olid vennad Kolgid Kuressaare linnast 81 punktiga kolmandad. Mandrimehed kogusid 298, saarlased 287 punkti.

Esikohakonkurentsis neli paari

Põltsamaa sügissessiooni saskuturniiril on seitsmest voorust kuus mängitud. Paremini on mäng õnnestunud Pajusi valla meestel Margus Haanil-Jaan Paltsil, Margus ja Raul Killil ja Ants Juhandil-Margus Kohol. Esikohalootusi pole maha matnud ka Heino Vender-Aivo Haan.

Seitsmes ja otsustav voor mängitakse 6. detsembril kohvikus Rivaal.

Esikoht kahasse

Novembrikuu viimasel brid?iturniiril paaridele Põltsamaal läks esikoht kahasse. Nii Jaan Sutt-Villu Ojassalu kui ka Jaak Sibul-Ain Maantee kogusid võrdselt 70 punkti, edestades nelja punktiga Jüri Mek?uni-Kalle Ojassalu ja kuue punktiga Mihkel Viirelaidu-Lembit Kappi.

Jõulukuu esimene turniir mängitakse 8. detsembril algusega kell 18 Hullava Naise pubis.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus