Sport

Pikk kasv ja kogemused tõid võidu

Põltsamaa piirkonna korvpalli karikavõistluste finaalmängudes alistas E-Piim Põltsamaa Meierei koosseisus Andres Paas, Andres Jaanikivi, Apa Oja, Kalle Kesa, Marek Ilves, Kalle Kasvo, Alari Klaar, Annes Karing teiseks jäänud Kolga-Jaani 51:34, kolmandaks jäänud Puurmani võistkonna 48:32 ja neljanda kohaga leppima pidanud Pajusi 42:38.

Võiduka võistkonna parimad mängijad olid Jaanikivi ja Kesa, Kolga?Jaani võistkonnast Marko Raamat ja Rainer Vare, Puurmanist Marten Järvik ja Raido Kruustükk, Pajusist Argo Anniste ja Kardo Haljaste.

Esmakordne kohtumine lõppes viigiliselt

Veteransportlaste Villu Ojassalu ja Paul Uibolehe algatusel viidi Laiuse Põhikoolis läbi esmakordne sõpruskohtumine Võisiku küla ja Laiuse aleviku vahel võrkpallis ning males. Võrkpallis mängiti viis geimi, kusjuures osales neli mees- ja kaks naismängijat kummalgi poolel. Võisiku võistkond koosseisus Maarika, Juss ja Märt Maurer, Larissa ja Mihkel Tamm, Anti Kivimets võitis kõik viis geimi, jäi aga Laiusele alla males 3,5:6,5. Laiusele tõid kõige rohkem võidupunkte Jaan Peets, Ilmar Poltrago ja Paul Uiboleht.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus