Sport

Avavõistlused peetud

Põltsamaa linna uues võimlas pidasid hooaja avavõistlusi võrkpallurid (14 võistkonda 11 keskusest). Mängiti segavõistkondadega ? 3 mees- ja 3 naismängijat. Teiste hulgas võistlesid ka Põltsamaa ja Jõgeva linna võrkpallurid, kuid paremate hulka ei jõudnud.

Põltsamaa võistkonna parim mängija oli Peeter Jaani, Jõgeval Kalle Kolberg.

Esikolmikusse jõudsid Tartu ja Tallinna pallurid, esikoha sai tartlaste võistkond Üksmeel, teine koht läks pealinna Trossile ja kolmas tartlaste võistkonnale Mängime Terviseks.

Maailmameister jälle külas

Kahekordne kirimale maailmameister Tõnu Õim on Põltsamaa piirkonna ühe parema maletaja ja bridzimängija Villu Ojassalu hea tuttav. Seetõttu on ta viimastel aastatel olnud Põltsamaal sagedane oodatud külaline, pidades huvitavaid malealaseid võistlusi, andes malesimultaane ja võttes osa bridziturniiridest.

Sellel sügisel on Tõnu Õim Põltsamaal 13. ja 14. oktoobril. Neljapäeval, 13. oktoobril kell 18 võtab ta osa bridzi paaristurniirist, mis peetakse Hullava Naise pubis. Reedel, 14. oktoobril annab ta malesimultaani kell 10.30 Võisiku hooldekodus ja kell 16.30 kohvikus Rivaal.

Nelikturniirilt teine koht

Võrus läbi viidud Võru, Tartu, Valga ja Põltsamaa petankistide teisel nelikturniiril jätsid esikoha koju taas võrukad, kogudes 100 punkti. Iga linna esindas kolm kolmikut. Põltsamaa mänguhuvilised Maire Lepp, Vaige Ant, Anne Jüris, Vladimir Valejev, Uno Valdmets, Jüri Pärna, Ants Meerits, Arvo Orgussaar ja Jaan Uusna said protokolli 87 punkti ning teise koha. Tartu ja Valga punktide arvuks jäi 85.

blog comments powered by Disqus