SPORT

Kordaläinud spordiüritus

Võisiku küla spordiplatsidel peeti eelmise reede õhtul peeti Põltsamaa linna ja valla volikogude liikmetele ja ametnikele jõukatsumine võrk- ja jalgpallis, noolte täpsusvisetes, kummikuviskamises ning petankis.

Põltsamaa linn tõi võistlema linnapea Jaan Aiaotsa, volikogu liikmed Merle Mölderi, Toivo Krooni, Mart Joosepi, Villu Ojassalu ja äsjased sporditöötajad Kalle Kolbergi ning Anne Jaani. Põltsamaa vald pani vastu haridus- ja kultuurinõuniku Silja Petersi, volikogu liikmed Liia Lusti ja Heiki Kikkase, maanõuniku, Ain Valu, raamatupidaja Anne Lemvaldi, ehitusnõuniku Raivo Lehiste ja spordijuhi Väino Treimani.

Eriti pingelised olid kohtumised võrk- ja jalgpallis, mis andsid linnale võidu 2:0 ning 3:2. Nooli lennutasid kõige täpsemalt naistest Merle Mölder ja meestest Mart Joosep. Kummikuviskamises jäi ületamatuks Toivo Kroon, petankis võidutses linna kolmik Anne Jaani, Toivo Kroon ja Villu Ojassalu.

Võisiku külaseltsi EWA ruumes kinnitati hiljem keha ja arutati mitmeid spordiedendamise probleeme.

Ürituse algataja ja läbiviija Villu Ojassalu riputas osalenutele kaela nägusa medali.

Kiriveres mängiti petanki

Mulgimaal Kõo vallas Pilistvere asulas on enam kui kaks tosinat petankihuvilist, neist enamik koolinoored.

Valla IV lahtistest karikavõistlustest võtsid traditsiooniliselt osa ka Põltsamaa linna mängijad. Kui eelmisel aastal tulid Põltsamaa võistlejad koju kaksikvõiduga, siis nüüd jäi Jüri Pärna, Villu Ojassalu ja Ants Meeritsa laeks II koht.

Jalgpallis parandati positsiooni

Põltsamaa jalgpallurid said Eesti Meistrivõistlustel juurde kaks väärtuslikku võitu. Noormängijad olid paremad Elvast ja Tarvastust, täiskasvanud III liigas Karksist ning Pärnu linna meeskonnast FC COMWELL. Põltsamaa Spordil on oma alagrupis pidada veel 4 kohtumist, neist 25. septembril koduväljakul Järva-Jaaniga ja 9. oktoobril Koeruga, kellele kevad-suve ringis kaotati.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus