Spordist lühidalt

Rauno Pehka Põltsamaal

Kui Eesti Koolispordi Liidu projektijuht Rauno Pehka jaanuaris Põltsamaal Felixhallis vabariigi õpetajate finaalvõistlustel võrkpalli mängis, tuli ta mõttele korraldada Põltsamaa spordihoones tema juhatamisel korvpalli populariseeriv hommikupoolik.

Eeloleval pühapäeval, 25. veebruaril ongi Rauno Pehka Põltsamaal oma mõtet teoks tegemas.

 

Suur huvi kabe vastu

Pisisaare Algkoolis on aastaid õpilaste hulgas tuntud suurt huvi kabemängu vastu. Omal ajal nii males kui kabes I spordijärku omanud Villu Ojassalu andis koolis mänguhuvilistele simultaani. Viigi mängisid välja Hanno Metsalu ja Henri Kivi-Kangur, visalt ja leidlikult mängisid ka Hinnar Heinmann ja Martin Krass.

Nelikud alustasid

Maakonna bridzi meistrivõistluste nelikutele peeti esimene voor (kokku peetakse neid neli). Avavoorus kogusid Kapp-Viirelaid ja Sutt-V. Ojassalu 65, K. Ojassalu-Mek?un ja Sibul-Maantee 48, Kiisk-Põldaru ja Lindsaar-Ennist 33 ning Meerits-Sikk ja Rumvolt-Epro 30 punkti.

Põltsamaa piirkonna talvised saskuvõistlused on jõudnud haripunkti. Peale viiendat vooru on teistest lahti rebinud Hillar Raudla-Aivo Haan ja Ants Juhandi-Janek Samet (321 ja 316 punkti).

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus