Spordist lühidalt

Otsustavad kohtumised ees

Jalgpallivõistlused on peale juulikuist puhkepausi saanud sisse täishoo. Maakonna meistrivõistlustel pidi eelmise aasta meister Tabivere kodus 0:3 ja Eskus 1:4 alla vanduma vastavalt Põltsamaa linna Spordile ja Põltsamaa valla Tervisele.

Nende meeskondade omavaheline kohtumine neljapäeval, 11. augustil on otsustava tähtsusega maakonna tänavustel meistrivõistlustel.

Põltsamaa piirkonna meistrivõistlustel teeb kaasa 8 meeskonda, kellest vaid spordikool on võiduta. Ülejäänud seitse võistkonda on mänguoskustelt enam vähem võrdsed. Viimastes kohtumistes tegid 3:3 viigi Sport ja Puurmani ning Imavere Järvamaalt Valioga. Kes-keda kohtumises oli Tervis 5:3 parem Pajusist. Kuigi liidriohjad on haaranud Tervis, hingavad talle tihedalt kuklasse Puurmani, Sport, Imavere ja Nipi.

 

Viirelaid-Kapp taas võidukad

Põltsamaa augustikuu esimese neljapäeva bridziturniiril paaridele said teise järjestikuse esikoha Mihkel Viirelaid – Lembit Kapp, olles eduseisus Eduard Rumvoldi – Endel Eero ning Kristi ja Ülar Kõrge ees.

18. augustil kell 18 on Põltsamaal Rivaali kohvikus teine augustikuu bridziturniir.

 

Rahvaliitlased Paunküla puhkekeskuses

Harjumaal Paunküla puhkekeskuses toimunud vabariigi rahvaliitlaste suvepäevadel olid tähtsal kohal sport ja isetegevus, kus Jõgevamaa rahvaliitlased olid tublimate hulgas.

Kuulitõukes sai teise koha Aimi Aruste, kummikuviskamises esimese ja teise koha Kajar Lember ja Tanel Pirk. Võistluste organisaator Villu Ojassalu oli esimene veteranide klassis nii kuulitõukes kui ka kummiku viskamises ning kolmas koos Margi Eina ja Meeli Undiga petankis. Mälumängus (siin kandis kaptenipaela Villu Reiljan) saadi Raplamaa järel ja mulkide ees teine, isetegevuses koguni esikoht.

Võrkpallis jäädi alla Rahvaliidu juhtidele. Silmapaistvalt mängis endine põllumajandusminister Tiit Tamsaar.

Moodustati ka Rahvaliidu vabariiklik spordiühendus, kuhu Jõgevamaalt kuuluvad Kajar Lember ja Villu Ojassalu, viimane kolmeliikmelisse eestseisusesse.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus