Spordist lühidalt

Noored alustasid võiduga

Pühapäeval algasid jalgpalli Eesti noorte meistrivõistlused vanuseklassis U12 (2012–2013 sünd), kus 74 võistkonda mängivad kõigepealt alagruppides. Jõgeva SK Noorus-96 mängib VII alagrupis, kuhu veel kuuluvad Jõhvi Jalgpallikool Phoenix, Kohtla-Järve JK Noova, Rakvere JK Tarvas ja Paide LM Türi.
Jõgeva SK Noorus-96 mängis avamängu Vaimastvere Arenal, kus kohtuti Rakvere JK Tarvasega ja võideti 3:0. Väravate autoriks olid Trevon Pohlak
(7. minut), Jako Lehtmets (11.) ja Ralf Eric Viitman (50.). Väravavaht Märt Sibul tegi nullimängu, mis on iga väravavahi unistus.
„Meeskond tervikuna näitas, et aastaga on areng olnud nähtav, sest värava löömise võimalusi oli veel. Ka vastased tegid mitu ohtlikku rünnakut, kuid meie kaitse ja väravavaht ei eksinud,“ rääkis meeskonna üks treeneritest Igor Orlov.
Jõgeva U12 meeskonnas mängisid Märt Sibul, Taras Karasyk, Reinhard Tulp, Märten Pärt, Marcus Lvov, Trevon Pohlak, Ralf-Eric Viitman, Ralf Erik Reiman, Jako Lehtmets, Marken-Dominik Tennokese, Karl Oskar Saare ja Ragnar Pärgmäe. Treenerid Daniel Aganitš ja Igor Orlov.

Jõgeva klubidele üks punkt

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste III liigas teenisid kaks Jõgeva klubi viimasest voorust ühe viigipunkti. Jõgeva SK Noorus-96 viigistas Rakveres 1:1 (0:1) sealse JK Tarvase II meeskonnaga. Jõgeva oli suurem osa mänguajast 0:1 kaotusseisus, kuid esimesel üleminutil õnnestus Kristjan Kuldmägil lüüa viigivärav. Eeloleval laupäeval alustab Noorus kodumängudega Jõgeva aleviku staadionil.
FC Jõgeva Wolves pidi aga viimati kodus vastu võtma 1:2 (1:1) kaotuse FC Otepäält, kuigi 14. minutil asuti Kevin Keeki värvast 1:0 juhtima. Wolvesil on nüüd kolmest mängust