Spordist lühidalt

Kaks võitu tartlaste üle

Eelmisel nädalavahetusel said Põltsamaa Spordi jalgpallurid kaks võitu tartlaste üle. Kõige nooremad pallitaltsutajad alistasid vanemate ergutushüüete saatel Tammeka eakaaslased 2:1.

Spordi esindusmeeskond mängis III liigas Tartu Premiumiga. Tasavägine kohtumine lõppes põltsamaalaste 5:3 võiduga.

Tarvastus mängiti kurni

Tarvastu valla lahtistelt kurnivõistlustelt tõid Jõgevamaa mängijad koju kaks esi- ja kaks teist kohta. Naistest oli osavama käega Vaige Ant Põltsamaalt, üle 70-aastastest meestest aga Einar Paabo Tabivere vallast. Vladimir Valejev ja Villu Ojassalu pidid seekord leppima II kohaga.

Jõgeva maakonna meistrivõistlused kurnis peetakse koos mulkidega 22. septembril algusega kell 11 Põltsamaal.

2:1 Eesti võrkpalluritele

Põltsamaal Felixhallis kohtusid Eesti ja Läti noorvõrkpallurid (sündinud 1991 ja hiljem). Läti teine kossseis võitis Eesti noormehi 2:1, esindusvõistkondade kohtumistes olid meie võrkpallurid kahel korral võidukad (3:1 ja 3:2).

Esindusvõistkonnas mängis kaasa Martin Uusküla Lustiverest, teises koosseisus Henri Kukke Põltsamaalt.

OSKAR PURI


Contra tuli juunioride karikavõistlusel viiendaks

Spordiklubi Contra noormehed tulid Türil peetud Eesti juunioride ja noorte kergejõustiku karikavõistlustel viiendale kohale. Kuni viimase alani ? 4×100 m teatejooksuni ? hoiti kindlalt neljandat kohta, aga teatevahetus ebaõnnestus ning teatejooks jäi meie noormeestel lõpetamata. Võitis Viljandimaa Sakala Pärnu Altiuse, Rakvere Vike ja Võru Lõunalõvi ees. Samas jäid Contra selja taha kõik Tallinna ja Tartu kergejõustikuklubid. Meie noormehed said kaks alavõitu: Mihkel Saks võitis kolmikhüppe tulemusega 14.30 ja Indrek Masing vasarheite tulemusega 57.27. Kermo Rudissaar oli teivashüppes teine (4.40).

HENDRIK LINDEPUU

blog comments powered by Disqus