Spordirahva õppereis

7.-8. oktoobrini viibisid Jõgevamaa kehalise kasvatuse õpetajad ja sporditöötajad õppe- ja koostööreisil Raplamaal ja Harjumaal. Vastuvõtjateks Raplamaal Rapla maakonna spordiliidu peasekretär Priit Karjane ja Raplamaa koolispordi vastutav sekretär Laine Rokk. Koos külastati Rapla Ühisgümnaasiumi, Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi. Koolide direktorid Imbi Kalberg ja Jaan Reimund tegid ringkäigu koolimajas ja rääkisid oma koolielust.

Tutvuti ka Sadolin Spordihoonega, tutvustajaks tegevjuht Heiti Vahtra. Edasi siirduti Kehtna valda Valtu Spordimajja, mida tutvustas selle juhataja Kalju Kalda. Valtu Spordimajas toimus kahe maakonna sõpruskohtumine võrkpallis ning ühine vestlusring. Vastastikku tutvustati maakonna võistluste korraldamise süsteeme, vahetati kogemusi projektide kirjutamisel ning suuremate võistluste korraldamisel.

Teisel päeval külastati Raplamaal Kaiu valda, kus valla spordinõunik Aivo Sildvee tutvustas kohalikku terviserada ja huvikeskuse jõusaali.

Kaitseliidule kuuluvat Kaiu Lasketiiru tutvustas Endel Kaasik, kes andis meile võimaluse ka püstoliharjutuses kätt proovida.

Külastati Kose spordimaja Harjumaal, mida tutvustas selle  juhataja Valdar Kalme. Oru põhikooli ja sealseid sportimisvõimalusi tutvustasid õpetajad  Priit Palo ja Marina Feinman. Õppe- ja koostööreisi korraldas Jõgevamaa spordiliit Kalju koostöös meie maakonna kehalise kasvatuse ainesektsiooniga. Tänud  rahastajatele — Eesti Kultuurkapitalile ja Jõgevamaa Omavalitsuste Liidule.

JÕGEVAMAA SPORDILIIT KALJU

blog comments powered by Disqus