Spordilühi

Mängiti  nauditavat võrkpalli

Maakonna C-klassi tütarlaste meistrivõistlustel võrkpallis tuli meistritiitli eest mängima 4 võistkonda. III-IV koha mängus oli Mustvee Vene Gümnaasium parem Adavere Põhikoolist. I-II koha eest heitlesid vanad konkurendid Jõgeva tüdrukud Marju Kaarjärve ja Põltsamaa tüdrukud Elvi Korjuse juhendamisel. Põltsamaa spordikooli 2:1 võidu heaks andsid suurema panuse Sille Talumets ja Liis Emajõe. Tublid olid ka nende võistkonnakaaslased Merilin Susi, Mariin Mirka, Liina Valksaar, Mari-Liis Meikop, Marlen Joosep ja Ragne Kivimets.

 

Märtsikuul kolm bridziturniiri

Bridzi mängitakse meie maakonnas regulaarselt ainult Põltsamaal. Varem harrastati seda ka Jõgeval, Tabiveres, Tormas ja Sadalas. Ehk peavad tänapäeva noored seda mängu liiga keeruliseks.

Vabariigi 87. aastapäevale pühendatud bridziturniiril paaridele mängisid kõige paremini Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp, Jõgeva valla talunikud Jaak Sibul-Ain Maantee, vanima paari auhinna saanud Eduard Rumvolt-Endel Epro, Jaan Sutt-Villu Ojassalu ja Peeter Jaani-Kalle Ojassalu.

Märtsikuul mängitakse Põltsamaal bridzi 10. ja 23. kuupäeval. 26. märtsil selgitatakse aga Pajusi kultuurimajas maakonna meistrid paarismängus ja 9. aprillil selgitatakse samas välja Eesti Spordiveteranide Liidu meisterpaarid ja ?nelikud.

 

Kõige kiiremad olid jäärajal isa ja poeg

Möödunud laupäeval meenutasid külaseltsi EWA mehed seltsi hubastes ruumides varem kordasaadetut ja võtsid Võisiku tiigi jäärajal sõiduautodel kihutades ka üksteiselt mõõtu.

14 julge mehe hulgast olid parimad isa ja poeg Ants ja Priit Bamberg ning mullune võitja Heigo Köörna.

Naistest tegi meestega võrdset sõitu Heli Palgi, edestades abikaasat Allanit 20 meetriga.

Males ja kabes andis simultaani Villu Ojassalu, saskus võidutsesid Malle Mattis-Kalju Ojassalu.

 

Kaks esikohta Põltsamaale

Oma maadlejakarjääri alustavad paljud selle ala huvilised sumost, mis on lihtsate reeglitega ning ka vaatemänguline. Vinnist tõid Põltsamaa Spordikooli kuni 10-aastased poisid koju kaks kõige kirkamat medalit. Kulla said Aimar Andruse ja Kuldar Asu, hõbeda Hannes Heiskonen ja Martin Kalbus, pronksi Janek Tael.

 

Põltsamaa amatöörvõrkpallurite kolmandal saaliturniiril mängisid kõige edukamalt Võisiku küla Kuuri talu võrkpallurid, kelle kapteniks Juss Maurer. Võistkonda kuulusid veel tema poeg Märt ja minia Maarika ning Ardo Rosin, Kristi Mänd ja Ingemar Liidemaa. Teise koha mängisid välja Põltsamaa veteranid eesotsas Mihhail Somelari ja Kalev Pedajasega, kolmandaks jäid Lustivere võrkpallurid, kelle hulgast olid tublimad Harri Andruse ja Rein Virkunen.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus