Spordiliit Kalju valmistub juubeliks

Jõgevamaa Spordiliit Kalju juhatuse praegune koosseis pidas Kuremaal oma viimase korralise koosoleku. Kinnitati spordiliidu eelarve ja ühe päevakorra punktina arutati ka Kalju 30. aastapäeva tähistamist.


Kalju praeguse juhatuse ja presidendi Tarmo Raudsepa volitused lõpevad eeloleval suvel. Seepärast kutsutakse 26. juunil kokku spordiliidu üldkoosolek, kus valitakse järgmiseks kolmeks aastaks uus president, juhatus ja ka uus tegevjuht, sest alates 1997. aastast sel kohal olnud Uno Valdmets lahkub ametist. Kandidaate saab valimisteks üles seada kuni 14. juunini.

Viimase korralise juhatuse koosoleku päevakord oli pikk. Sellel kinnitati üksmeelselt spordiliidu eelarve, mille kulude suuruseks on tänavu 92 230 eurot. Kalju suurimad toetajad on lisaks Eesti Olümpiakomiteele (ehk kultuuriministeeriumile) veel Jõgeva, Põltsamaa ja Mustvee vald ning Eesti Koolispordi Liit.

Juhatus kinnitas ka 9. juunil Põltsamaa spordibaasides toimuvate XXV Jõgevamaa suvemängude juhendi. Samuti spordiliidu tänavused stipendiaadid, kelleks on Merilii Jalg, Triinu Jalg, Tauri Kaasik ja Kärtyn Kaljusalu.

Pikemalt räägiti lähenevast Kalju juubelist, sest spordiliit moodustati 1989. aastal. 30. aastapäeva pidulik tähistamine leiab aset 17. mail, mil nimetatakse ka uued auliikmed ja teeneteplaatide saajad.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus