Spordiklubi Tähe sünnipäevapidu lõppes ilutulestikuga

Seoses esimese juubeliga meenutas Tähe juhatuse esimees Marko Saksing spordiklubi Tähe asutamislugu.  ?Üheksakümnendate aastate alguse soojadel talvedel puudusid Jõgeval võimalused jäähoki mängimiseks. Nii hakkasid jäähokimehed tegelema saalihokiga. Otsustasime moodustada oma klubi ning esialgu oli plaanis panna sellele nimeks Tahe. Et aga samasuguse nimega spordiklubi juba Eestis olemas oli, valisime nimeks Tähe.?

Marko Saksing, Veiko Raudsepp, Andrus Tõruke ja Ivo Lehtmets on klubi  asutajaliikmed, kes tänaseni mängivad klubi esindusmeeskonnas, kes on võitnud Eesti meistrivõistlustel seitse meistritiitlit. Eesti karikaturniiri on Tähe tänaseks võitnud kaheksa korda.

Spordiklubi Tähe koosseisu kuuluvad ka meeskond Tähe II, tütarlastevõistkond ja neli noortevõistkonda.

?Tähe võidud on toonud Jõgeva spordimeestele üle-eestilist kuulsust. Kui spordielus räägitakse Jõgevamaast, meenub kohe ka spordiklubi Tähe,? ütles spordiklubi õnnitledes keskkonnaminister Villu Reiljan, kes on ka klubi toetaja.

Jõgeva maavanem Aivar Kokk kiitis klubi tegevust noorte saalihokimängijate koolitamisel. ?Tänu Tähe klubile on paljude Jõgeva noorte vaba aeg sisustatud,?  märkis maakonnajuht.

Ettevõtja ja klubi sponsor Priit Saksing võrdles erinevas vanuses sportlastest koosnevat spordiklubi Tähe edukalt töötava firmaga, mille struktuur on põhjalikult läbi mõeldud. ?Tähe elus on olnud ka muresid, ülekaalus on aga siiski rõõmud,? ütles ta.

?Tähe on igati võitnud meie firma usalduse ja lugupidamise,? tunnistas klubi peasponsori Kommest Auto AS juhatuse esimees Toomas Rütmann.

Tähe sportlasi õnnitlesid ka Riigikogu liige Mai Treial ja Jõgeva linnapea Heldur Lääne.

Jõgeva linnavolikogu esimees Ants Paju kutsus üles välja kuulutama projekti Tähe taas meistriks. Ta pidas silmas, et möödunud hooajal meistrivõistlustel hõbemedali võitnud Jõgeva Tähe uuel hooajal taas kulla võidaks.

?Usun, et Tähe esindusmeeskond mängib ka järgmise aasta meistrivõistluste finaalis ja tal on järjepidevate treeningute korral head võimalused meistritiitli tagasivõitmiseks,? oli Eesti Saalihokiföderatsiooni peasekretäri Tõnis Teesalu seisukoht.

Tähe sünnipäevapeo väliskülaliseks oli saalihokiklubi Rubene Lätist, kellega Tähe esindusvõistkond, noored ja tüdrukud sõpruskohtumisel võimeid mõõtsid. Meelelahutust pakkusid peol tüdrukutebänd  Dynamint, JJ-Street tantsustuudio ja Jõgeva kultuurikeskuse tantsustuudio. Peol viibinud lapsi kostitasid tordiga klubi matroon Aita Saksing ja proua Ene Vaiknemets.

Aastapäevaürituse lõppedes kutsus Marko Saksing  kogu seltskonna välja vaatama spordiklubi auks korraldatud suurejoonelist ilutuletikku.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus