Spordiklubi Tähe hoiab tipptaset

Spordiklubi Jõgeva Tähe esindusmeeskonna abikapten Ats Püvi märkis, et treeningutel ja võistlustel tekib ikka jalavigastusi, mille ravimiseks on abi vaja. ?Praegu peavad trauma saanud spordimehed ise arsti juurde pöörduma ja ka tarvilikud ravimiskulud tasuma. Hea, kui klubil oleks kokkuleppe arstiga, kes vajadusel klubi liikmeid nõustab, nende tervist kontrollib ja võistlustel esmaabivahenditega kohal viibib,? märkis Püvi.

Spordiklubi Jõgeva Tähe juhatuse esimees ja peatreener Marko Saksing ütles, et varem tegi klubiga koostööd doktor Illimar Sibul, kes praegu töötab aga Tallinnas. “Meid regulaarselt abistavat arsti vajaksime praegugi. Mõistagi on tarvis ka raha tema töö tasustamiseks,? kõneles Saksing.

Tähe tütarlastevõistkonna liikmed avaldasid arvamust, et saalihokimängijatel võiks olla võimalus kasutada ka masseerija teenust.

Sportlased Tähe esindusmeeskonnast on seisukohal, et edaspidi tuleks veelgi pingelisemalt ja järjekindlamalt treenida. ?Enamik Jõgeva Tähe esindusmeeskonna liikmeid elavad õppimise või töötamise tõttu Jõgevast kaugemal, mistõttu treeningutel osalemine nõuab neilt aega ja vaeva. Sellele vaatamata tuleks püüda võimalikult palju treenida,? ütles esindusmeeskonna liige Margus Guss.

Tütarlaste võistkonna kapten Marina Moshul muretses, et mitmed neiud lähevad lähiajal õppima teistesse linnadesse. “Nii pole kindel, kas neil on aega Tähe võistkonnas ka tulevikus mängida. Tütarlaste võistkonda on vaja ka uusi liikmeid otsida,? märkis ta.

Spordiklubi Tähe tänavuse hooaja kokku võtmiseks korraldatud koosviimisel tunnustati ka klubi liikmeid. ?Meie kolm noortevõistkonda võitsid Eesti meistrivõistlustel kuldmedali, üks pronksmedali, esindusmeeskond ja tütarlastevõistkond lõpetasid meistrivõistlused hõbemedaliga,? kommenteeris SK Tähe juhatuse esimees Marko Saksing. Spordimees avaldas tänu ja kinkis klubi nimel meened toetajatele ? peasponsorile Kommest Auto ASi kommunikatsioonijuhile Marika Andruskevitsutele ja oma vanematele Aita ja Priit Saksingule, kes on aastaid Jõgeva saalihokielu edendanud.
Priit Saksing omakorda avaldas arvamust, et spordiklubi Jõgeva Tähe toetajate hulgas võiks olla senisest märksa rohkem Jõgevamaa ettevõtjaid. Praegu saab maakonna kõige võidukam spordiklubi enamiku toetusrahast väljastpoolt Jõgevamaad.

Spordiklubile Jõgeva Tähe andis tänukirja ja mälestusesemed üle maavanem Aivar Kokk, kes mainis, et erinevate paikade inimesed teavad Jõgevamaa spordielust kõige sagedamini saalihokimängijaid ja nende saavutusi. ?Sportlastele on hädavajalik ka pereliikmete ja lähedaste toetus. Seda silmas pidades on saalihoki arenguks Jõgevamaal tänuväärt tööd teinud perekond Saksing,? rõhutas maavanem.

Saalihokiliikmetele avaldas tänu ka Jõgeva linnapea Viktor Svjatõsev, kes koos Jõgeva linnavolikogu esimees Raul Kulliga korraldab 17. mail Jõgeva kultuurikeskuses klubi sportlastele piduliku vastuvõtu.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus