Spordiklubi Jõgeva Tähe tänas Mart Siimanni

 

Eesti Olümpiakomitee president Mart Siimann sai ametist lahkumise tseremoonial kingituseks meened ja tänukirja spordiklubilt Jõgeva Tähe, kes tunnustas teda kaasaaitamise eest saalihoki kui Jõgevamaa ühe populaarsema spordiala  edendamisel.

Mart Siimannile andsid Jõgeva Tähe nimel kingitused üle spordielu edendaja ja toetaja Priit Saksing ning SA  Jõgeva Sport juhataja Aita Saksing, kellel olümpiakomitee juhiga pikaajalised koostöösidemed.

“Olümpiakomitee esimehena tundis Mart Siimann pidevalt huvi Jõgevamaa spordielu vastu. Tänu tema koostöövalmidusele käivitati Jõgevamaal pilootprojekt, mis andis võimalused nii saalihoki kui ka teiste spordialade senisest paremaks arendamiseks ning elukutseliste treenerite töö tasustamiseks,” ütles Priit Saksing.

Mart Siimann kinkis Priit ja Aita Saksingule äsja trükivalgust näinud elulooraamatu “Subjektiivselt”, millesse kirjutas pühenduse. Raamatu said kingituseks ka teised sündmusel osalejad.

Mart Siimanni ametist lahkumise tseremoonial viibisid ka Jõgevamaa Spordiliidu Kalju tegevjuht Uno Valdmets ning spordiajakirjanik ja paljude raamatute autor Tiit Lääne.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus