Spordiklubi Jõgeva Tähe mängijad said kaela järjekordsed meistrimedalid

U 15 vanuseklassi poolfinaalis võitis Tähe 3:2 Jäneda spordiklubi. Finaalis oli aga Tähe saalihokipoiste vastaseks spordiklubi Aeg, kellest saadi jagu 3:2. Tähe mängijatest lõid palli väravasse kapten Sander Kinks, Künter Põldmaa ja Taavi Hansing. SK Aeg mõlema värava autoriks oli Mihkel Mänd.

Järelkasv on tubli

Meistritiitli võitnud Tähe võistkonna kapteniks on Sander Kinks, kes osutus meistrivõistluste käigus ka oma klubi resultatiivsemaks mängijaks. Tähe väravavaht Rainer Kalde pälvis aga parima väravavahi tiitli. Treener Marko Saksingu sõnul mängisid hästi ka teised meistrimedalid saanud Tähe saalihokipoisid: väravavaht Gerno Rebane, Künter Põldmaa, Mart Laansalu, Siim Vaikmäe, Raino Roos, Martin Moorits, Marten Poom, Artur Rimkevicius, Tõnis Vainomäe, Taavi Hansing, Danile Matsukevits, Siim Selgis, Andres Vaabla.

?Vanuseklassis U15 mängivad enamasti 1990. aastakäigu sportlased. Enamik Tähe mängijaid on tegelikult aga nooremad, kuid näitasid meistrivõistlustel oma osavust ja vastupidavust. Poiste võidetud meistritiitel oli tõeline üllatus,? lausus Marko Saksing.

Põnevust jagub ka pühapäevaks

Vanuseklassist U 19 osalesid spordiklubist Tähe kaks võistkonda. Poolfinaalis võitis Tähe I Jäneda spordiklubi 6:4. Finaalis oli selle võistkonna vastaseks Saku Fortuuna, kes alistati 8:1.

Meistritiitli auga välja teeninud võistkonnas mängivad kapten Ilmar Niitov, väravavahid Tõnis Vähi ja Taavi Lepik, Timo Olesk, Oleg Jelagin, Tammi Kivi, Ruslan Kabinets, Timmo Zimmermann, Nikita Bõstrov, Targo Treial, Siim Hõim, Toomas Peterson, Mario Paulus ja Keio Kanna. Eriliselt paistsid sellest võistkonnast silma Mario Paulus, kes tunnistati parimaks ründajaks, ning parimaks väravavahiks tunnistatud Tõnis Vähi.

Võistkonda treenib samuti SK Tähe juhatuse esimees Marko Saksing.

Võistkonnale Tähe II lõppesid meistrivõistlused kuuenda kohaga.

Värvikaid saalihokielamusi saab spordikeskusest Virtus ka pühapäeval, 17. aprillil. Kell 13 00. asub meistritiitlit finaalmängus kaitsma Tähe tütarlastevõistkond. Kell 15.00 on aga finaalmängus võistlustules kaheksakordne Eesti meister Jõgeva Tähe esindusmeeskond.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus