Spordikeskus Virtus on muutunud nägusamaks ja hubasemaks

Tänavu suvel sihtasutusele Jõgeva Sport kuuluvas spordikeskuses Virtus tehtud korrastustööd on 1989. aastal valminud hoone märkimisväärselt nägusamaks ja kaasaegsemaks muutnud. Virtuse uuendamine jätkub ka edaspidi.

Spordikeskuse välistrepil püüavad pilku lilled ja vastvärvitud trepikäsipuud. Suvel remonditi hoone fuajeed ja vestibüüli. Töid aitasid teha tööharjutusi tegevad kauaaegsed töötud juhendaja Hannes Härma eestvedamisel. Härma restaureeris ka fuajee toolid. Infostendidel vahetati kangas, istutati ümber toalilled, akende alla paigutati istumiseks järid, mida üksteisest eraldavad kõrgekasvulised potitaimed. Lauakesel on trükised jagamiseks, seintel on uued nägusad siinid näituste ülespanekuks ja kohal on ka vitriinkapid spordiklubide karikate paigutamiseks. Uuendati ka pallimängude saali põrandamärgistus, tugevdati ja värviti  rõdupiirded ning saali uksed. Järk-järgult jätkub nüüdisajastamine ka teistes ruumides.

“Tänavuse aasta eesmärk ongi oluliselt parandada eelkõige spordikeskuse olmetingimusi, korrastada ja puhastada ruume ning anda neile rõõmsamaid värve. Soovime, et sportlastel  ja kõikidel maja külastajatel oleks kena tulla ja olla,” ütles SA Jõgeva Sport juhataja Aita Saksing. Tema sõnul tuleb mõned tööd tellida, sõltuvalt sellest, kui palju rahalised vahendid võimaldavad, kuid suures osas aitavad maja korras ja puhta hoida SA Jõgeva Sport töötajad.

“Virtuses jätkub alati suuremat või väiksemat nokitsemist, tegemisest pole siin kunagi puudust. Loodame, et korda hoidma ja armastama hakkavad ka maja külastavad sporditegijad, pealtvaatajad ja teisedki, kel siia asja,” ütles tehnik Valdo Matela, kes on töötanud Virtuses viisteist aastat. Puhastusteenindajad Aino Pross, Aino Ploovits  ja Marika Poll on rahul, et neil on kasutada nüüdisaegsed töövahendid.

“Spordikeskuses asuvad hostel, kunstikooli, kohviku ja Martin Tohti füsioteraapia ruumid ning laupäeviti  töötab linnaelanikele saun, seega liigub majas päris palju inimesi ja on oluline, et kõik end siin oodatuna tunneksid. Virtuses on hea korraldada nõupidamisi ja koolitusi, sest meil on avar parkla, toitlustamis-  ja majutusvõimalus. Ettepanekute ja arvamustega võib alati pöörduda peaadministraator Maie Puusepa, administraatorite Hilja Kojuse ja Vello Uibopuu, juhiabi Maire Kure ja ka minu poole, kui parajasti majas olen,” ütles Aita Saksing.

Tema sõnul haldab SA Jõgeva Sport lisaks Virtusele ka linna staadioni, tenniseväljakut ja laste mänguväljakuid. “Jõgeva spordielu juhtimisel, suunamisel ja arendamisel peame oluliseks mitmekülgset koostööd spordiklubidega, spordiaktivistidega, kohalike omavalitsustega, Jõgevamaa spordiliiduga Kalju ja vabariiklike liitudega ning kõigiga, kes on huvitatud Jõgeva spordielu edendamisest,” lisas ta.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus