Spordi lühiridu

Koolinoored võistlesid males ja kabes

Põltsamaal läbi viidud maakonna koolinoorte meistrivõistlustel males ja kabes oli rõõmustavalt palju osavõtjaid Põltsamaa Ühisgümnaasiumist, teisi koolinoori ainult Jõgevalt ja Lustiverest. Võisteldi kolmes vanusegrupis. Oskuslikumalt tõstsid malenuppe Ants-Marten Prii ja Innar Joost Jõgevalt ning Sander Saarik, Liis Emajõe ja Kaili Neverovskaja Põltsamaalt.

Kabemängus tundsid end kodusemalt Anne Limberg Lustiverest, Carina Aria, Marina Sats, Martin Koho ja Marten Kits Põltsamaalt.

Kolmikkohtumiselt

Möödunud reede õhtul liigutasid ruudulisel laual male-kabenuppe ja vastasid Villu Ojassalu poolt koostatud malemängu küsimustele OÜ Graniit, AS Puit-Profiil ja ASTK Team sportlikumad töötajad (Vambola Plink, Rein Mäll, Oskar Kivimets, Tiit Saar, Heli Palgi, Jaanika Olev ja mitmed teised). Males ja mälumängus võidutses ülekaalukalt OÜ Graniit, kabes ASTK Team. Uuel aastal võrreldakse oskusi pallimängudes ja perede võistlustel.

Huvitavad bridzhimängu kohtumised

Põltsamaal läbi viidavad bridzhiturniirid paaridele on huvitavad eelkõige seetõttu, et 6-8 alati turniiridest osavõtvatest paaridest on kõik jõudnud esikohale ja pidanud leppima ka viimase kohaga.

Mardipäevaturniiril kahele kõrgemale kohale tõusnud Viirelaid-Kapp ja Sutt-V.Ojassalu ei mahtunud kadripäeva turniiril esikolmikusse. Tublimad olid K. Ojassalu-Mek?un, Rumvolt-Epro ja Sibul-Maantee.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus