Spordi lühiridu

Mälestati kabemeest

Sulev Tuka 31. kabememoriaalil osales kolm Jõgeva kabetajat. Mängijaid oli 34, meie omad jäid teise kümne lõppu.

Üheksa mänguvooruga kogusid Urmas Visk, Kalle Lokk ja Lembit Maidla vastavalt 9, 8 ja 8 punkti.

Esikümnes olid kõik need, kes aegade jooksul on individuaalselt Eesti meistriks tulnud.

Enn Rüütsalu V memoriaalturniir peetakse 20. mail Tallinnas.


Hooaeg lõppes brasiilia kabega

Jõgeva V brasiilia kabe turniiril oli tosin võistlejat. Mängupäeva lõppedes olid esikolmiku kohad jälle külaliste päralt nagu mullugi.

Tartu meistrid Algo Laidvee ja Enno Eerma kogusid vastavalt 20 ja 19 punkti 22st. Kolmas oli kahekordne maailmameister kirikabes Ardu Treinbuk Narvast.

Jõgeva linna parim oli Urmas Visk ning Jõgeva valla parimad Kaarel Ots ja Heldur Laumets, punkte vastavalt 13, 11 ja 11.

Auhindade eest täname Jõgeva linnavalitsust ja Urmas Viski ning võistluspaiga eest Virtust.

Head suvepuhkust kabesõpradele, kohtumiseni oktoobris.

SULEV LUHT


Põltsamaa noorvõrkpallurite edu

Põltsamaa rahvusvahelisel kevadturniiril võrkpallis 1991 ja hiljem sündinud noortele mängisid edukalt Põltsamaa Spordikooli võrkpallurid Eva Valksaare ja Toivo Uusna dirigeerimisel. Tüdrukute võidukas võistkonnas mängisid Liis ja Riin Emajõe, Mariin Mirka, Raina Kaus, Ragne Kivimets, Silja Goro?ko ja Triinu Pargi. Teise koha sai Läti Skrunda, kolmanda Jõgeva.

Meeldivaks üllatuseks oli Põltsamaa poiste kaksikvõit, kusjuures 1992. Aastal sündinud poisid Henri Kukke, Ott Pedosk, Markel Luik, Sten Vridolin Jakob Goro?ko ja Risto Liiv alistasid neist aasta vanemate poiste võistkonna. Järgnesid Skrunda, Türi, Tallinna Kalev ning Narva.

Viirelaid-Kapp ainujuhtijad

Maakonna meistrivõistlustel bridzis paaridele mängiti viies voor. Ülekaaluka võiduga Suttt-V. Ojassalu ja Ennist-Lindsaare ees asusid üldarvestuses juhtima Viirelaid-Kapp.

Pühapäeval, 13. mail kell 13 peetakse Põltsamaa kultuurikeskuses mälestusturniir bridzis paaridele.

Jaanid teist aastat võidukad

Tallinnas nädalavahetusel läbi viidud isade ja poegade võrkpalliturniirilt tõid teist aastat järjest esikoha isa Peeter ning pojad Raul ja Karl Jaani. Tasavägiseim kohtumine peeti ülikoolilinna Kollode kolmikuga.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus