Spordi lühiridu

Neli võitu järjes

Saalijalgpall ehk futsal leiutati juba 1930. aastal. Korraga on platsil neli väljakumängijat ja väravavaht, mänguaeg on 2×30 minutit. Pall on tavapallist väiksem ning ka oluliselt väiksema põrkevõimega. Futsalis ei ole suluseise, mängijate vahetused toimuvad nagu jäähokis. Püütud palli võib väravavaht mängu panna ainult käega, visates seejuures ka üle väljaku keskjoone.

Eesti meistrivõistlustest futsalis võtavad osa ka Põltsamaa Spordi jalgpallurid, mängides Lõuna-Eesti ringkonnas koos Võru, Valga, Tarvastu ja Suure-Jaaniga. Kui esimeses ringis tuli väljaspool vastu võtta kaotused kolmelt võistkonnalt, siis kodus saadi magus revan? ka alagrupi liidri Tarvastu üle tulemusega 10:9.

Avaturniir peetud

Põltsamaal on brid? taas populaarsust kogumas. Käesoleval aastal mängitakse siin brid?i iga kuu teisel ja neljandal neljapäeval algusega kell 18 Hullava Naise pubis. Tund aega varem jagatakse aga huvilistele selle mängu algteadmisi. Selle aasta avaturniiril paaridele olid kolm paremat Viirelaid-Kapp, Sutt-Ojassalu ja Lindsaar-Ennist.

Veteranide male 20. jaanuaril

Jõgeva maakonna spordiveteranid selgitavad oskuslikumad mängijad 20. jaanuaril algusega kell 10 Põltsamaal kohvikus Rivaal. Märtsis viiakse aga nende initsiatiivil läbi esmakordne malekohtumine maakonna kolme linna ja 10 valla vahel 30 laual (25 mees- ja 5 naismängijat). Valdade koondvõistkonna paneb kokku Hugo Päären, linnade võistkonna Villu Ojassalu.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus