Spordi lühiridu

Põltsamaa naiskond esimene

Põltsamaa 38. Uusaastaturniiril võrkpallis kuue nais- ja kaheksa meeskonna osavõtul üllatasid meeldivalt Põltsamaa naisvõrkpallurid Kaja Toom, Nele Pallo, Merle Vill, Kristi Kanniste, Kai Jõemets ja Liis Emajõe, võites finaalmängus 2:0 Kohilat. Kolmas oli Avinurme.

Meeste finaalkohtumine Eesti Maaülikooli ja järjest kolm viimast turniiri võitnud Põltsamaa meeskonna (Peeter ja Raul Jaani, Rainis ja Reimo Alas, E. Kaun, Henry Oro, Rando Järv, Mikk Pedosk, Martin Uusküla) vahel oli ülimalt tasavägine ning lõppes üliõpilaste 2:1 võiduga (viimane geim 15:14). Võrdväärne vastane kahele esimesele oli kolmandaks jäänud Audru.

Põltsamaa-Skrunda võrk- ja jalgpallis

Põltsamaa sõpruslinna Skrunda võrk- ja jalgpallurid Lätimaalt olid külas Põltsamaal ning kohtusid pallimängijatega. Laupäeval mängiti kaasa uusaastaturniiril võrkpallis. Skrunda naiskond võitis Põltsamaa naiskonda 3:0, meeskond aga kaotas samasuguse tulemusega.

Jalgpallis võitis Põltsamaa esimese kohtumise 12.5, teise 11:7.

Kaks bridziturniiri Jaan Suti kodus

Põltsamaa piirkonna ühe edukama bridzimängija, mitmekordse Eesti Spordiveteranide Liidu meistri Jaan Suti 60. sünnipäeval mängiti tema kodutalus Nurga külas kaks bridziturniiri paaridele.

Esimesel turniiril võidutsesid Jõgeva valla talunikud Jaak Sibul-Ain Maantee Mihkel Viirelaidi-Jaan Suti ning Kalle Ojassalu-Jüri Mek?uni ees.

Teisel turniiril paarid loositi.

Avaturniir saskus

Põltsamaa piirkonna talvise hooaja esimeses saskuvoorus oli laudade taga 36 mängijat. Kõige suurema punktisumma said noored mängumehed Erm-Jõemets (71), Juhandi-Samet (69) ja Oper-Kippel (64).

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus