Spordi lühiridu

Vaimastvere-Võisiku 1:1

Võisiku külavanema Villu Ojassalu ja Vaimastvere Põhikooli direktori Väino Lingi eestvedamisel mängiti sealses koolis kahe küla spordihuviliste vahel võrkpalli ja malet. Võrkpallis sai pingelises kohtumises 3:2 võidu Vaimastvere, males tulemusega 5:3 Võisiku.

Võrkpallis mängisid võitjate poolel särtsakamalt Anni Olligo, Aare Simmulmann ja Urmas Jukkum, vastaste poolel olid tublimad õde-venda Maarja ja Märt Maurer.

Males tõid 2 punkti kodukülale Villu Ojassalu ja Heldur Laumets.

Põltsamaal mängiti hokit ja suusatati

Põltsamaa jõele valmis 50 aastat tagasi esimene poortidega hokiplats. Selle sündmuse tähistamiseks mängiti Põltsamaal möödunud pühapäeval hokit. Avakohtumises olid vastamisi esimesel väljakul hokilitrit taga ajanud Väino Linnuste ja Villu Ojassalu, keda  toetasid noorema generatsiooni hokihuvilised Tõnu Järviste, Ülo Guss, Urmas Rohtmets, Viljo Emajõe, Kalev Pedajas, Vitali Goro?ko, Toomas Reinpõld ja Peep Paju, ÜG 8. klasside koondvõistkonnaga. Võit koolipoistele 1:0.

50. sünnipäeva karikale mängisid ÜG 11. klasside koondvõistkond ja 8. klasside hokipoisid, keda toetasid Järviste, Guss, Rohtmets ja Pedajas. Vastu ootusi võitsid Vitali Goro?ko välja pandud karika viimased.

Päev varem korraldatud suusamatkal Põltsamaa-Kamari Põltsamaa oli noorim osavõtja Riigikogu liikme Margi Eina tütretütar Anna-Bel, kes vanaema pidevalt kiiremini suusatama ergutas.

Auhinnad nii suusatajatele kui hokimängijatele pani välja suur spordisõber, rahvaliitlane ja edukas firmajuht Endel Pajumägi.

Suur edumaa

Põltsamaa piirkonna talvistel saskuturniiridel on pärast neljandat vooru teiste paaride ees suur edumaa Margus ja Raul Killil Põltsamaa linnast (253 punkti). Antsmaa-Vesiroos Pajusi vallast said 250 punkti. 22 paarist on esikuuikus veel Teder-Mikk, Juhandi-Koho, Palts-Haan ja Raudla-Suik.

Põltsamaa viimasel bridziturniiril paaridele võtsid järjekordse võidu Eesti Spordiveteranide Liidu ja maakonna eelmise aasta meistrid Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp Eduard Rumvoldi- Endel Epro ning Jaan Suti-Villu Ojassalu ees.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus