Spordi lühiridu

Kabest, malest ja koroonast

Jõgeva lahtistel kompleksvõistlustel kabes oli tosin osavõtjat. Kiirturniiril oli suveräänne võitja Kaarel Ots, kogudes üheksa võidu ja kahe viigiga 10 punkti. Järgnesid Sulev Luht ning Rein Orav ja Paul Evard, punkte vastavalt 8, 7,5 ja 7,5.

Maleturniiril oli parim Heldur Laumets. Talle järgnesid Urmas Poom ning Paul Evard ja Kaarel Ots, punkte vastavalt 5, 4,5 ja 4,5. Lauatenniseturniiril olid kolm parimat Andres Rihma, Toomas Saar ja Urmas Poom.

Koroonas kuulusid esikolmikusse Andres Saar, Aavo Leppik ja Heldur Laumets.

Üldvõitjaks nelja ala kokkuvõttes tuli 30 punktiga Heldur Laumets Kuristalt. Järgnesid Tooma Saar (29,5) ja Andres Rihma (29).
Kohtume taas 25. märtsil kell 10 Laiusel.

Lähema aja plaanidest

25. aprillil peetakse Laiuse XXIV kabeturniir sealses koolimajas. 1. aprillil toimuvad maakonna meistrivõistlused ja 8. aprillil vabariigi valdade X individuaalmeistrivõistlused, mis peetakse Jõgeval Kaitseliidu saalis algusega kell 10.

Sulev Tuka mälestusjuubeliturniir peetakse 22. aprillil Holstre ning maakonna meistrivõistlused brasiilia kabes toimuvad 6. mail.

SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus