Spordi lühiridu

Edukamad oldi uisutamises

Eesti Spordiveteranide Liidu II talispordipäeval (Aeg) Adaveres läks Jõgevamaa spordiveteranidel paremini uisutamises. Esikohad oma vanusegruppides sõitsid välja adaverelased Mai Aun, Thea Visse ja Aivar Kamenjuk. Viljo Emajõe oli vanusegrupis 40-49 aastat teine ning Villu Ojassalu üle 60-aastaste meeste hulgas kolmas.

Mälumängurid Jaak Valdre, Ago Kallandi, Mart Vellamaa ja Viljo Emajõe olid mulkide järel teised. Teatesuusatamise võitsid Rapla, saani lükkamise ja lauatennise Tallinna veteransportlased. Jõgevamaa veteranid said neil aladel kolmanda koha.

Võitsid Põltsamaa linnavalitsus ja Kuuri talu

Ülemöödunud pühapäeval mängis Felixhallis kolmel väljakul võrkpalli kümme võistkonda. Tartu linnavalitsuse ja Tartu kergejõustikuveteranide vastu mängisid Põltsamaa linnavalitsuse võistkond, kus mängisid linnapea Jaan Aiaots, sotsiaaltöötaja Kaia Sarap, raamatupidaja Kaja Toom, linnavalitsuse liikmed Margus Ääremaa ja Jüri Männiksaar, volikogu liige Margus Metsma ning linna spordijuht Kalle Kolberg.

Harrastusvõrkpallurite turniiril olid kolm paremat võistkonda Võisiku küla Kuuri talu, Lustivere võistkond ?Vanad ja kobedad? ning Põltsamaa noortevõistkond ?Anti?.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus