Spordi lühiridu

Olümpiapäev Võisikul

Võisiku küla II olümpiapäeval oli kõige rohkem osavõtjaid (31) noole täpsusvisetes. Kuulitõukes tegi kaasa kaks tosinat asjahuvilist. Naiste tublimad olid Agnes Angerjas (9.70) ja Heli Palgi (9.30), meestest Mihkel Tamm (11.01) ning Egert Rääbis (10.52). Kummikut lennutas teistest kõrgemale jalgpallurina tuntud Jaanus Listra Esku külast. Ta oli ka petankis esikoha saanud võistkonna osavaim mängija. Võrkpallikolmikutest mängisid esikoha välja Reelika Heinaru, Liis Köörna ja Mihkel Tamm, jalgpalliviisikutest Tõnis Treiman, Janek Arme, Egert Rääbis, Veiko Orgusaar ja Allan Taar. Mälumängus olid ülekaalukad võitjad ka I olümpiapäeval võidutsenud Rõstla küla mälumängurid Villu Suik ja Are Leis.

Iga osavõtja sai nägusa olümpiamedali ja diplomi, iga laps auhinna. Jagus ka erialaauhindu.

Meelelahutust pakkusid Saaremaa Leisi valla tantsijad, lauljad ja pillimehed.

Üritusele pani õla alla Eesti Kultuurkapital.

Otsustavad mängud jalgpallis

Põltsamaa piirkonna jalgpalli meistrivõistlustel on mängud jõudnud otsustavasse staadiumi. I-IV koha kohtumistes võitis Põltsamaa valla Tervis 2:0 Puurmani; 1:1 viigi tegid Sport ja Nipi. V-VII koha mängudes oli Järvamaa Imavere valla meeskond 5:2 parem Põltsamaa Spordikoolist. Viigiliselt (1:1) lõppes Pajusi valla ja Valio kohtumine.

Maakonna meistrivõistlustel võitis Sport Jõgeva linna noorte meeskonda 14:3 ja Jõgeva valla Illi Põltsamaa valla Tervist 8:2. Eesti meistrivõistlustel III liigas võitis Põltsamaa Sport koduväljakul lausvihmas Suure-Jaani linna Kirmi, kuid jäi ootamatult suurelt 2:6 alla Elva linna teisele meeskonnale.

Vanim paar võidukas

Põltsamaa bridziturniiril augustikuu kolmandal neljapäeval klappis mäng teistest paremini vanimal paaril Eduard Rumvoldil-Endel Eprol. Auhinnalisele kohale jõudsid ka Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp ning Villu ja Kalle Ojassalu.

1. septembril peetakse bridziturniir paaridele Eestimaa Rahvaliidu auhindadele Põltsamaal kohvikus Rivaal algusega kell 18.

2. septembril taas Maarjas

Maakonna kergejõustikuveteranid ja petankimängijad selgitavad endi hulgast tublimad välja taas Maarjas. Petankimängijad alustavad kell 13, kergejõustiklased kell 15.

Kergejõustikus võisteldakse 100 m jooksus, kaugushüppes, kuulitõukes, kettaheites ning odaviskes. Mängitakse ka võrkpalli ning meenutatakse piknikulauas ammuseid aegu.

Kõik maakonna spordiveteranid on 2. Septembril Maarjas oodatud ja teretulnud!

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus