SPORDI LÜHIRIDU

Sporditi hasartselt ja suure innuga

Lasteaed-algkool Tõruke 10. lastelaagris sporditi Villu Ojassalu eestvedamisel suure hasardi ja innuga. Tahtejõu kasvatamiseks oli igahommikune 1,9 kilomeetri pikkune niinimetatud sillajooks.

Jällegi võisteldi naaberlaagriga pealinnast ja lastevanematega rahvaste-, võrk- ja jalgpallis. Rahvastepallis olid laagri tüdrukud võidukad mõlemas kohtumises, laagri poisid võitsid pealinlasi jalgpallis 7:1, kaotasid isadele 3:4.

Hästi mängis võrkpalli laagri segavõistkond, olles 2:1 parem isadest-emadest.

Võisiku – Kundrussaare külade teises lastelaagris kohalikul spordi- ja kiigeplatsil tundsid laagrilapsed kõige suuremat huvi õhupüssist laskmise, võrk- ja jalgpalli, petanki ja kabemängu vastu.

Jalgpallis kohtuti Põltsamaa linna tuletõrjujate-päästjatega, kellele kaotati 1:4, kuid võideti samasuguse tulemusega penaltite löömine. Ka siin kamandas vägesid spordiveteran Villu Ojassalu.

Brid?ivõit Viirelaid-Kapile

Juulikuu kolmandal neljapäeval mängisid Põltsamaa traditsioonilisel Rivaali kohviku turniiril brid?i kõige oskuslikumalt Eesti Sordiveteranide Liidu ja maakonna käesoleva aasta meisterpaar Mihkel Viirelaid – Lembit Kapp.

Esikolmikusse mängisid end ka Jaan Sutt – Villu Ojassalu ning Tartumaa Laeva valla abielupaar Kristi ja Ülar Kõrge.

Järgmine bridziturniir toimub Põltsamaal 4. augustil kell 18 Rivaali kohvikus.

Rahvaliitlased sportisid Võisikul

Põltsamaa piirkonna rahvaliitlased ja nende perede liikmed, spordihuvilised võistlesid Võisiku küla spordi- ja kiigeplatsil õhupüssist laskmises, noolte täpsusvisetes, petankis ja kummikuviskamises.

Esimesel alal oli täpsema silmaga laskur nooruke Marten Kits Põltsamaa linnast, noolte täpsusvisetes jagas ta esikohta Villu Ojassaluga. Viimane aga lennutas meestest kummikut kõige kaugemale (27.54). Naistest võidutses Merle Mölder.

Petanki mängis kõige osavamalt Peeter Kallasmaa koostatud trio.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus