Spordi lühiridu

Imaverest turniirivõit

Selle aasta uueks kooliaastaks valminud Imavere spordihoones peeti esinduslik saalijalgpalli turniir 9 meeskonna osavõtul, kus teiste hulgas mängisid ka Põltsamaa linna Sport ja Põltsamaa valla Tervis. Kui Tervis jäi koos kohaliku meeskonnaga 5.- 6. kohta jagama, siis Sport jõudis esikohamängule, olles eelnevalt alistanud Vastemõisa, Järva-Jaani ja Ervita ning Türi (kolm viimast pärast viigilist tulemust penaltitega). Finaalmängus kohtuti uuesti Järva-Jaaniga, kes tõusis suviste mängude põhjal III liigasse ja mängib järgmisel aastal Eesti Meistrivõistlustel Põltsamaa Spordiga ühes alagrupis. Ka selle kohtumise tulemus otsustati pärast 0:0 resultaati penaltitega. Jälle olid täpsemad Põltsamaa jalgpallurid. Esikoha tõid veinide-rooside pealinna Mait Paabort, Sander Somelar, Tauno Anvelt, Vallo Gorosko, Mikk Järviste, Sten Viks ja Margo Jõemets.

Veteranvõrkpallurite teenitud esikoht

Villu Ojassalu korraldatud harrastusvõrkpallurite esimesel saaliturniiril võistles 6 võistkonda. Mängijate hulgas oli nii noori, täiskasvanud kui ka rohkesti eakaid pallimänguhuvilisi. Abielupaaridest mängisid Larissa ja Mihkel Tamm Võisiku külast, Karin ja Renee Rajasoo, Sirje ja Vitali Gorosko ning Merle ja Meelis Lints Põltsamaa linnast, Kalle Talumets kahe ja Tiit Pargi ühe tütrega. Kõige rohkem noormängijaid oli Võisiku küla Sillaotsa talu võistkonnas.

Teine analoogiline saaliturniir mängitakse Põltsamaa spordikooli võimlas järgmisel pühapäeval, 7. Novembril kell 11. Uute võistkondadena löövad kaasa Võisiku küla Kuuri talu ja Põltsamaa spordikooli treenerite võistkond.

Kaksikvõit pealinna

Spordiklubi Mix poolt läbi viidud 3+3 võrkpalliturniirilt (kolm naist ja kolm meest) said kaksikvõidu pealinna võistkonnad Vana-Tallinn ja Sexdedht. Järgnesid Saue ning Keila Harjumaalt, Vändra ja Põltsamaa. Põltsamaa veteranvõrkpallurid Kaja Toom, Anne Jaani, Ene Vaasna, Aili Tamberg, Eva Valksaar, Mihhail Somelar, Kalev Pedajas, Raimo Metsamärt ja Matti Mihkelsaar mängisid küll südilt, kuid mängu taseme poolest jäädi teistele alla.

Mänguhuvilisi jätkub

Põltsamaa piirkonna saskuvõistlustel on mänguhuvilisi pidevalt 40-50 ringis, bridzis 14-18. Sügishooaja III saskuvoorus, mis toimus Pajusi kultuurimajas, jõudsid tublimate paaride hulka isa ja poeg Kuusikud Kõost, Kolts-Lepik ja Erm-Kippel Põltsamaa linnast, Villems-Roos Kõost, Sutt Pajusist ja Ojassalu Põltsamaalt ning Seil-Vingissaar Kõost.

Bridzi paariturniiridel on stabiilsemalt mänginud Peeter Jaani- Kalle Ojassalu, Lembit Kapp-Mihkel Viirelaid, Arnold ja Janno Kivik.

Saskut mängitakse iga kuu esimesel ja kolmandal teisipäeval, bridzi iga kuu teisel ja neljandal kolmapäeval.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus