SPORDI LÜHIREAD

Selgusid karikavõitjad võrkpallis

Maakonna karikavõistluste finaalis kohtusid naistest üllatusnaiskond Kasepää (koosneb koolitüdrukutest, keda treenib korvpallis endale nime teinud Raivo Tralla) ja Põltsamaa valla Tervis. Kui Kasepää naiskond oli võitnud avageimid 25:23 ja 25: 18 ning juhtis kolmandas geimis 15:10, oli vähe neid, kes kahtlesid, et karika saavad nemad. Ometi läks teisiti. Tervise mängijad ?ärkasid?, võitsid kolm järgmist geimi 26:24, 25:23 ja 15:11 ning viisid nägusa karika Adaverre. Mängiti koosseisus Ruth Saska, Vilma Trummal, Eva Valksaar, Inga Reinmaa, Eda Ala, Tea Visse, Angelika Kuzmina, Anar Treiman ja Anne Marmor.

Meeste finaalmängus, kus vastamisi olid viimastel aastatel kodumaakonnas võitmatuks jäänud Põltsamaa ja Kurista Saeveski, läks esimene geim kergelt 25:15 Põltsamaale. Teises ja kolmandas geimis mängiti tasavägiselt, geimid põltsamaalastele 25:22 ja 26:24. Karikavõitjaiks tulid Peeter ja Karl Jaani, Rando Järv, Andres Krass, Endel Jänes, Kristo Kõkkur ja Ivar Valksaar.

Ülitasavägine brid?iturniir

Põltsamaa Uusaasta brid?iturniirist võtsid kohalike mängijate kõrval osa ka Laeva valla abielupaar Kersti ja Ülar Kõrge, Toivo Vähi-Hillar Ruus Jõgeva linnast ning Jaak Sibul-Ain Maantee Jõgeva vallast. I-II kohta jagasid 70 punktiga Peeter Jaani-Kalle Ojassalu ja Jaan Sutt-Villu Ojassalu. Vaid punktiga jäid maha Vähi-Ruus, kolme punktiga K. ja Ü. Kõrge ning 7 punktiga Viirelaid-Kapp.

Jälle istutakse brid?ilaudade taha Põltsamaal kohvikus Rivaal 26. jaanuaril kell 18 ning Imavere puhkekeskuses 30. jaanuaril kell 14 Põltsamaa jõe talimängude raames.

Maanõunike võit saskus

Põltsamaa piirkonna talvekuude esimese saskuturniiri võitsid 67 punktiga Põltsamaa linna ja valla maanõunikud Tõnu Toots-Ain Valu. Esimese kuue paari hulka jõudsid poolteisest tosinast paarist veel Kuusik-Vingissaar Kõost, Siilbek-Altoja, Juhandi-Koho, Kill ja Kill Põltsamaalt ning Vesiroos-Antsmaa Pajusist.
II voor mängitakse 30. jaanuaril kell 10.30 Imaveres.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus