Spordi lühiread

Piirkonna meistriks E-Piim

Põltsamaa piirkonna korvpalli meistrivõistlustel mängisid finaalturniiril möödunud hooajal Järvamaa meistrivõistlustel teiseka tulnud Põltsamaa E-Piim, Mulgimaa paremikku kuuluv Kolga-Jaani, Pajusi ja Puurmani valla meeskond. Otsustavas kohtumises oli E-Piim (Kalle Kesa, Kalle Kasvo, Andres Jaanikivi, Erki Müür, Priit Kivi, Andres Paas, Rain Haava, Margus Kill, Alari Klaar) parem Kolga-Jaanist 76:63 ja kolmanda-neljanda koha mängus Pajusi Puurmanist 57:46.

Võitnud meeskonnas paistsid võistlusliku mänguga teistest enam silma Andres Jaanikivi ja Kalle Kesa.

Hinnatav võit

Eesti Koolispordi Liidu A-klassi litsentsita võrkpalli finaalturniiril mängisid edukalt Põltsamaa spordikooli mängijad Ivar Valksaar, Rauno Pikver, Janel Jürissaar, Anti Kivimets, Kristjan Kanniste, Alo Lints, Taavi Toom ja Taavi Emajõe, keda treenib Toivo Uusna. Nad alistasid 2:0 Viljandi, Audru, Rapla ja Taebla ning kaotasid 1:2 teiseks tulnud Elvale.

Põltsamaa võrkpallurite võit on seda hinnatavam, et vanuselt kuulub A-klassi ainult Ivar Valksaar.

Brid?ivõit Peeter Jaanile-Kalle Ojassalule

Eelmise aasta viimasel brid?iturniiril paaridele, mis toimus kohvikus Rivaal, olid heas mänguhoos Peeter Jaani ja Kalle Ojassalu, kes ka muudel spordialadel tublid tegijad.

Auhinnalisele kohale tulid ka Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp ja Ants Meerits-Rivo Sikk.

Selle aasta talvekuudel mängitakse Põltsamaal kohvikus Rivaal brid?i iga kuu teisel ja neljandal kolmapäeval algusega kell 18. Pool tundi enne turniiri algust saavad huvilised brid?imänguõpetust.

Parim saskupaar Kuusikud

Põltsamaa piirkonna eelmise aasta saskuturniiridel Veneveres, Kolga-Jaanis, Imaveres, Pajusis, Lustiveres ja Põltsamaal tegi kaasa 60 mänguhuvilist. Mängiti jälle 7 vooru, igas voorus said 5 paremat paari auhinna, milleks on tavaliselt maiustused ja kohv, viimane paar aga lohutusauhinna. Viie parema vooru punktide kokkuliitmisel selgusid aga need 6 paari, kes said Aimur Sääritsa valmistatud nägusad medalid. Esikohamedalid võtsid turniiride korraldajalt Villu Ojassalult vastu isa Kalju ja poeg Ennu Kuusik Kõost (326 punkti). 323 punkti kogusid Ants Juhandi-Margus Kollo Põltsamaalt, 314 punkti Villu Suik Rõstlast ja Hillar Raudla ning Kalle Kolts ja Aivar Lepik Põltsamaalt, 307 ja 302 punkti Margus Haan-Jaan Palts ning Vello Vesiroos-Ülo Antsmaa Pajusist.

2005. aasta talvekuude turniiridega alustatakse Põltsamaal. Avaturniir peetakse 11. jaanuaril kell 18 Rivaali kohvikus.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus