Spordi lühiread

Karikas tagasi Imaverre

Põltsamaa linna ja Järvamaa Imavere valla spordilembeliste omavalitsusametnike ning volikoguliikmete esimesel sõpruskohtumisel mullu septembris võitsid põltsamaalased jalgpalli, meeste kuulitõuke ja petanki, kaotasid aga võrkpalli ja sasku, tuues Imavere poolt välja pandud rändkarika Põltsamaale. Möödunud reedel olid imaverelased eesotsas oma sportliku vallavanema Jüri Ellrami ja jahindustegelasest volikogu esimehe Mati Hõbemägiga Põltsamaal Felixhallis teisel sõpruskohtumisel.

Imavere võitis 4:1 jalgpalli, 15:12 korvpalli vabavisked, 2:1 võrkpalli (viimane geim 25:23) ja kaotas 9:13 mälumängus ning viis seega nägusa karika koduvalda tagasi.

Juunis kohtutakse taas Imaveres.

Esikoht läks jagamisele

Põltsamaa märtsikuu esimese poole bridziturniiril paaridele näitasid teistele koha kätte Mihkel Viirelaid- Lembit Kapp ja Kalle Ojassalu-Arnold Kiik, kes jagasid esikohta. Paaride enam-vähem võrdset taset näitab turniiritabel. Eelmise turniiri viimaste hulka jäänud Meerits-Sikk tõusid seekord kolmandaks, teiseks tulnud Sutt-Ojassalu jäid aga viimasteks. See asjaolu teebki turniiri huvipakkuvaks.

Kohtutakse 25 laual

Pühapäeval, 25. märtsil saab Põltsamaal kohvikus Rivaal teoks sõpruskohtumine males Jõgeva ja Põltsamaa piirkonna vahel. Mängitakse 25 laual (20 mees- ja 5 naismängijat), nende hulgas viis noormängijat. Jõgeva piirkonna võistkonna panevad kokku Ants Prii ja Arnold Jakobi, Põltsamaa võistkonna eest seisavad hea Villu Ojassalu ja Paul Evard.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus