Spordi lühiread

Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp tublimad

Maakonna meistreid bridzi paarismängus selgitati sel aastal Pajusi kultuurimajas. Kaasa mängisid ka Tüti linna bridzisõbrad. Pajusi külaelu edendaja Aili Soolepp pakkus võistlejaile suupisteid ja kohvi.

Maakonna meistri tiitli mängisid välja põltsamaalane Mihkel Viirelaid ja aidulane Lembit Kapp Kalle Ojassalu-Eino Enniste (Põltsamaa) ning Eduard Rumvoldi (Puurmani) ja Endel Epro (Põltsamaa) ees.

9. aprillil algusega kell 10 asutakse Pajusi kultuurimajas välja selgitama Eesti Spordiveteranide Liidu meistreid bridzis paaridele ja nelikutele, 16. aprillil algusega kell 13 peetakse Puurmani spordi- ja kultuurikeskuses kevadturniir. Seal selguvad Eestimaa Rahvaliidu tugevamad bridzipaarid.

Kuuri talu võrkpallurid taas võidukad

Põltsamaa amatöörvõrkpallurite neljandal saaliturniiril pidasid esimese-teise koha pärast tasavägise ja nauditava kohtumise Võisiku küla Kuuri talu ning Põltsamaa linna tuntud ettevõtja Viljar Päivili sõprusringkonna võrkpallurid. Võit 2:1 kuulus Kuuri talule, kelle võistkonda juhtis Juss Maurer. Kolmandaks jäi Emajõe ja Pargi pere võistkond.

Viies saaliturniir mängitakse 10. aprillil, siis juba turniirivõitja medalile.

Osavamad Anne Jüris ja Vladimir Valejev

Põltsamaa petankimängijate talvisel turniiril kohaliku spordikooli maadlussaalis olid täpsema käe ja silmamõõduga Anne Jüris ja Vladimir Valejev. Naistest järgnesid Vaige Ant ja Maire Lepp, meestest Uno Allikhein ja Jüri Pärna.

Võisikul mängiti malet, kabet ja saskut

Võisiku-Kundrussaare külaseltsi EWA spordiringi eestvedamisel mängiti möödunud nädalavahetusel külaseltsi ruumides võistkondlikku malet, kabet ja saskut. Males võidutsesid Villu ja Kalle Ojassalu ning koolinoor Marius Sevolupov, kabes Peedu Ahas ning Ülo Trei Võisiku hooldekodust ja koolinoor Linda Valtsuk. Saskus kogusid maksimumpunktid Malle Mattis ja Kalju Ojassalu.

Üritust toetasid Endel Pajumägi ja Juss Maurer ? aitäh neile!

Rohkem kui 100 aastat tagasi toimus Võisiku mõisas esimene elavmalenditega malemäng Eestis. Selle sündmuse tähistamiseks toimub 23. aprillil Võisiku-Kundrussaare külaseltsi ruumes algusega kell 10 individuaal-maleturniir.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus