Sotsiaalkeskuse Elukaar uueks juhatajaks sai Mart Jäger

Konkursil kandideeris 11 inimest, kellest kaks kolmandikku olid Jõgevamaalt. “Nõukogu toetas ühehäälselt Mart Jägeri kandidatuuri, kellega sõlmisimegi töölepingu,? rääkis nõukogu esimees Maido Mägi.

Mart Jäger on sündinud Ida-Virumaal ja lõpetanud Tallinna Polütehnilise Instituudi. Ta oli aastaid tööl Jõgeva autobaasis, viimati töötas aga aktsiaseltsis Eraküte.

?Eraküttes minu töökoht likvideeriti, tuli hakata otsima uusi võimalusi. Nii otsustasingi kandideerida sotsiaalkeskuse juhatajaks,? kommenteeris Jäger osalemist konkursil.

?Võtsin eelmiselt juhatajalt Kalle Piiskoppelilt üle normaalselt töötava asutuse. Sotsiaalkeskuses Elukaar elab praegu kuuskümmend hoolealust, kusjuures kõik kohad on täidetud. Jätkame ka mitmete teiste tervislike eluviisidega seotud teenuste osutamist. Majas on endiselt avatud saun, jõusaal ja soolakamber. Selleks, et otsustada, mida oleks võimalik sotsiaalkeskuses paremini teha, on tarvis esmalt teha majanduslikke arvestusi,? lausus uus juhataja. Tema sõnul töötab sotsiaalkeskuses 18 inimest ja samapalju töökohti jääb alles ka edaspidi.

Elukaare omanikuks on sajaprotsendiliselt Jõgeva linn. ?Osaühingu arendamiseks on uusi ideid, millest aga on praegu veel vara rääkida,? ütles nõukogu esimees Maido Mägi. Kolmeliikmelisse nõukokku kuuluvad veel Andres Baida ja Arne Raivere.

Sotsiaalkeskuse Elukaar senisel juhatajal Kalle Piiskoppeil lõppes viieks aastaks sõlmitud tööleping ja ta on praeguseks asunud tööle sihtasutuse Jõgeva Haigla ravijuhina.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus