SOS Lasteküla otsib hooldusperet 11-aastasele poisile

Kahjuks ei ole kõikidel lastel õnne kasvada koos oma ema ja isaga. Just sellises olukorras on 11-aastane Lennart (nimi muudetud).
Poiss, kes igatseb üle kõige kodu ja vanemaid, kes mõistavad tema mõneti liigset tähelepanuvajadust, suudavad andestada väiksemad ja suuremad krutskid ning on tema kõrval nii heas kui halvas. Lennarti käitumine võib pakkuda väljakutseid ning seepärast nõuab tema kasuvanemaks olemine suurt pühendumist ja rahulikku meelt.
Perel ei pea olema läbitud vastavaid koolitusi. Kõik, mida Lennart praegu vajab, on soojus, turvatunne, mõistmine ja väga palju armastust. SOS Lasteküla aitab perel saada kutseliseks hoolduspereks, nõustab igakülgselt ning toetab materiaalselt.
Lapse identiteedi säilimine ning oma päritolu tunnetamine on hoolduspere valimisel väga olulise tähtsusega. Kuna Lennarti juured on osaliselt Jõgevamaalt, otsibki lasteküla suure südamega peret just Kesk-Eestist.
Kui tunned, et see võiks olla Sinu pere, kes saab Lennartile armastava kodu kinkida, võta ühendust SOS Lastekülaga (elmet.puhm@sos-lastekyla, tel 5814 7797).
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus