Sõpruskohtumine tugevate naishokimängijatega

Eesti naiste jäähokimeistrivõistlustel osales tänavu kolm naiste võistkonda. Jäähokiklubi HC Dreamland Queens korraldas mõni aeg tagasi Premia jäähallis rahvusvahelise jäähokiturniiri Martell cup. Osalesid naistevõistkonnad HC Dreamland Queens (Eesti), Jäälinnud (Eesti), Tampere Tappara (Soome), Ice Girls (Läti) ja Gjentoft Ice Babes (Taani).

Turniirivõit kuulus soomlannadele, teisele kohale jäänud Eesti võistkonnale Dreamland Queensile järgnesid Läti ja Taani võistkonnad ning Eesti Jäälinnud.

Sõprusmängus kohtusid Martell Women United, kuhu kuulusid igast võistkonnast viisiku jagu mängijaid ning Eesti meedia esindajad. Eesti meedia võistkonda kuulusid mängijad televisioonist, Raadio 2-st ning kirjutavast pressist. Ka Jõgevamaa oli esindatud kolme mängijaga, kelleks olid meedia võistkonna eestvedaja, Spordilehe peatoimetaja Tiit Lääne ning Priit Jõeäär ja siinkirjutaja.

Väga head mängu näitas Tampere Tappara viisik, kellel õnnestus ka visata ainus vastuvärav Eesti meedia vastu seisuks 1:10. Eesti meedia väravat kaitses

Soome võistkonna väravavaht, kes on eestlanna.

Erakordseks tegi spordisündmuse see, et esmakordselt oli eesti meedia võistkonnal võimalus mängida rahvusvahelisel tasemel naishokimängijate vastu.

KAIDO POOM

blog comments powered by Disqus