Sõpruse pargis viiakse läbi inventuur

 

Teisipäeval toimunud Põltsamaa linnavolikogu istungil andis Põltsamaa Sõpruse pargiga seotud probleemidest  volikogu liikmetele ülevaate linnapea Jaan Aiaots. Tema sõnul on teemat arutanud ka Kahekümnenda augusti klubi, mille president Ants Veetõusme samal päeval parki külastas. Jaan Aiaotsa sõnul on ilmsiks tulnud, et pargi rajaja Ants Paju perekond on käendanud ühte pargiga seotud umbes 5000 euro suurust laenu, mida pank nüüd tagasi nõuab. Aiaots kinnitas, et tema polnud sellest laenust teadlik.

Linnapea rääkis, et koostöös maavalitsusega on kavas algatada Sõpruse pargis detailplaneering, mille käigus tehakse inventuur, et saada selgust, mis seal konkreetselt olemas on. Enamik varast on tema sõnul küll kirjas ja teada, kuid on hulk asju, mis ei kajastu kusagil dokumentides.

Juttu on olnud sellestki, et Kahekümnenda augusti klubi sammas on viltu ja vajab tõstmist. Linnapea kinnitusel vaatasid paigaldajad samba üle ning andsid teada, et see on täpselt samasuguses seisus nagu paigaldamise hetkel.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus