Soovimatu koduloom ? tolmulest

Allergikule võivad lestade eritised ja surnud lestade osised osutuda tugevaks allergeeniks, põhjustades allergiahaigusi. Ka vähihaigetel ja kopsuhaigetel põhjustavad tolmulestad hingamisraskusi. Tolmulestavaba elamine on aga soovitatav kõigile inimestele, eriti puuetega inimestele. Selleks tuleks kord või paar aastas teha korteris tolmulestapuhastust.

Üheks lahenduseks on Kirby sügavpuhastussüsteem. See on ainuke süsteem Eestis, millega on võimalik tolmulesta tekstiilist eemaldada. Puhastusel kasutatakse spetsiaalseid naturaalseid vahendeid ja tolmukotte. Tavaline tolmuimeja selle tööga toime ei tule.

Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda pakub tolmulesta sügavpuhastuse teenust alates sellest aastast. Teenuse tellimisel on kontaktisikuks Eve Pint (tel 772 1943, 5592 8695 või evepint@hot.ee). Lähemat infot saate teenuse kohta telefonilt 776 0192 või kodulehelt http://www.jogevapik.ee/jpik_teenused.htm. Jõgeva linnavalitsus toetab teenuse pakkumist Jõgeva linna puuetega inimestele, kes peavad ise tasuma teenuse tunnihinnast vaid 50 %.

blog comments powered by Disqus