Sõnajalad jagavad armastust

Alates 1980. aastate algusest koos musitseerinud kristlik ansambel “Sõnajalg“ tutvustab jõulueelsel ajal oma uut plaati, mille sõnumiks on rõõm, rahu ja armastus.  

Sõnajalad soovivad, et nende kontsert oleks neid kuulama tulevatele inimestele ühine rõõmupidu. Kuigi esitletakse uut plaati, mis ise pole jõuluteemaline, on kontserdil ka väike jõuludele pühendatud osa, millega esinejad publikut üllatada tahavad. Iga kontserdikülastaja saab mälestuseks uue CD-plaadi.

“Me avame oma südamed, jagamine on üks osa elust! Iga inimene vajab armastust, me pole vaid materiaalsed olevused. Igal inimesel on ka vaim ja hing, mis vajavad midagi enamat,” kinnitavad Sõnajalad.  

Lahkhelid peres on  tõsiseim masu

Rõõm, rahu ja armastus on Sõnajalgade jõulusõnum. Üksteist hoides ja armastades saab hakkama kõigega, võivad väita Sõnajalad, kes esindavad klassikalist peremudelit ja kelle jõud ja vägi on armastuses ja teineteisehoidmises.

  Sõnajalad.

“Karjäär ja majandusasjad pole nii olulised, kui on üksteist hoida ja armastada. Siis saab ka kõige muuga hakkama,” on kokku hoidev pere veendunud. Nad ei räägi küll neljakesi korraga, kuid on nii koos, et kuulates on raske neid üksteisest eristada ning pole vist vajagi. 

Kristliku sisuga laulud

“Meie muusika ja laulude sõnad on kristliku sisuga, aga need pole kirikulaulud, vaid meie looming. Millest süda räägib, sellest laulab suu – me ei esinda ühtegi kogudust, vaid esitame kontserdil oma loomingut ja see, mis meil südames on, tuleb välja,” räägivad Sõnajalad, et nende looming on võetud elust enesest ja selle kandev sõnum  on igavikuline.

“Materiaalne maailm ümberringi ei saa meid iialgi rahuldada. Looming on tulnud meie ellu koos Jumalaga, see on osa temast ja osa meie elust. See on meie kutsumus ja nii me seda tajume. Meie südamed on välja valatud ja me tahame seda kogemust jagada ka oma publikuga. 

Põltsamaal pole tavaline kontsert

“Muidugi on Põltsamaal meie südames eriline koht,” hüüatavad kaks abielupaari kooris. Nii lauldaksegi teisipäeval, 15. detsembril kunagisele kodupublikule. Põltsamaale tagasi elama tulla neil plaanis ei ole, sest töö ja stuudio ja kõik muu on Tallinnas, kuid Põltsamaal esinemine pole nende jaoks tavaline kontsert.

“Loodame Põltsamaal näha ka ümbruskonna inimesi, miks mitte ka Jõgevalt või Mustveest. Me soovitame tulla kontserdile, te saate kindlasti positiivse elamuse,” lubab musikaalne pere. Millal võiks olla järgmine kontsertturnee, ei oska nad esialgu öelda, kuid kindlasti tuleb seegi päev, mil nad astuvad üles ka näiteks Mustvee laval.

iii

JAANIKA KRESSA

blog comments powered by Disqus