SK Tähe U17 noormehed saavutasid teise koha

Aprilli alguses lõpetas SK Tähe U17 meeskond Eesti meistrivõistlused teise kohaga, finaalis jäädi alla põhjatsooni võitjale, SK Favoriit võistkonnale.

Poolfinaalis kohtuti SK Ääsmäe meeskonnaga. Mäng osutus äärmiselt raskeks ja tasavägiseks. Siiski suudeti vastane võita 7:6. SK Tähe võiduvärava viskas Sten Veskise resultatiivsest söödust Karl-Sander Poll. Finaalis mindi vastamisi põhjatsoonis võidu saavutanud SK Favoriidiga. Mängu esimesel kolmandikul ei suutnud kumbki meeskond skoori avada, teine kolmandik lõppes Favoriidi eduseisuga 2:1 ning viimasel kolmandikul andis SK Tähe meeskond vastaste survele järele ning kohtumine kaotati 6:3.

Treener Marko Saksing on oma võistkonna ning hõbemedali üle uhke. “Poiste saavutuse teeb eriliseks see, et nad pääsesid viimasel hetkel play-off mängudele ning neil oli finaalmäng juba viiendaks mänguks kahe päeva jooksul. Vastased olid mänginud vaid poolfinaali,” selgitas Saksing.

Meistrivõistluste parimaks väravavahiks tunnistati SK Tähe puurilukk Martin Rebane. Eesti meistrivõistluste hõbemedali saalihoki U17 vanuseklassis pälvisid väravavaht Martin Rebane, kapten Kalmer Koossalu, Kaspar Virkus, Sten Veskis, Keijo Kalm, Aleksander Andrejev, Mathias Einamann, Sten Voog, Egert Kurg, Sven Uue, Joosep Moor, Karl-Sander Poll, Erik Vadi, Erki Teder ja treener Marko Saksing.