SK Tähe tütarlapsed võitsid meistrivõistluste etapil kõik mängud

Naiskondade vahelisel saalihoki meistrivõistluste järjekordsel etapil osalesid võistkonnad SK Jõgeva Tähe, Pärnu SHK, Noarootsi kool, Saku Fortuuna I, Saku Fortuuna II, Jäneda, Tamsalu EBE ja Tartu ÜSK. Jõgeva Tähe neidude spordiau olid kaitsmas väravavaht Kadi Kärson, ründajad Anu Tammiku, Inna Mahhova, Kertu Rentsel, Jane Suvvi, Marika Dodjak, Marina Moshul ja Mariliis Palmiste ning kaitsjad Riin Roos, Teele Randoja, Jane Jalasto ja Kristi Noormägi.

Enne pingelisi mänge olid tütarlapsed hoolega treeninud Merlis Kärsoni juhendamisel. Tähelepanelikult kuulati ka Tähe peatreeneri Marko Saksingu nõuandeid.

Tugevaim vastane oli Pärnu

Esimeses kohtumises oli Tähe vastaseks Tartu ÜSK, kes alistati 3:0. Kapten Marina Moshul lõi kaks väravat ja palli ?lennutas? vastase väravasse ka Janne Suvvi. Pärnu SHKst said Tähe piigad jagu 2:1. Meistritiitlit kaitsva võistkonna väravate autoriteks olid Marika Dodjak ja Marina Moshul.

?Pärnu mängijad osutusidki sellel etapil Jõgeva Tähele kõige tugevamateks vastasteks,? lausus treener Merlis Kärson.

Kõige ülekaalukama võidu sai Tähe aga kohtumises Noarootsi kooli võistkonnaga, kellest oldi tugevamad 6:0. Selles mängus paistis kiiruselt ja osavuselt eriti silma Teele Randoja, kes vastase väravat kahel korral tabas. Palli lõid väravasse ka Anu Tammiku, Inna Mahhova, Marina Moshul ja Marika Dodjak.

Viimane etapp Viimsis

?Mängu Noarootsi võistkonnaga suhtusid Tähe tütarlapsed teiste kohtumistega võrreldes ehk veidi pinnapealsemalt. Üldkokkuvõttes oli aga Tähe tase igati tugev. Hästi pidas vastu kaitse ja väravat kaitses meisterlikult Kadi Kärson,? kommenteeris treener Merlis Kärson. Kadi ja Merlis Kärson on õde ja vend.

Eesti saalihoki meistrivõistluste naistele neljas etapp korraldatakse veebruari viimasel nädalal Viimsis.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus